O.S.T.R. rusza na camping. Zobaczcie nowy klip do “Spowiedzi”


13 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. opublikował nowy, bardzo klimatyczny teledysk do utworu “Spowiedź”, w którym zostawia Warszawę za sobą.

Wideo do utworu “Spowiedź” zrealizowane zostało we wsi Rajkowy w województwie pomorskim, a jego twórcą jest Bart Pagoda, który ostatnio pracował z Fiszem i Emade przy ich klipie “Biegnij dalej sam”. To drugi teledysk promujący album Życie po śmierci. W piosence udziela się Sacha Vee, a nad produkcją kawałka czuwali Killing Skills.

– To niezwykle osobisty numer z wyjątkowo osobistej płyty. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy Barta Pogodę, fotografa znanego ze specyficznego stylu i refleksyjnego klimatu, w jakim utrzymane są jego prace. Efekt oceńcie sami… – mówi O.S.T.R.

Z okazji premiery nowego klipu, producenci albumu, Killing Skills, przygotowali krótki materiał o tym jak powstawało nagranie. Zobaczcie go poniżej.

Sprawdź także:
Nowy album Fisz Emade już za moment. Jakie będą Drony?

O.S.T.R. opublikował nowy, bardzo klimatyczny teledysk do utworu “Spowiedź”, w którym zostawia Warszawę za sobą. Wideo do utworu “Spowiedź” zrealizowane zostało we wsi Rajkowy w województwie pomorskim, a jego twórcą jest Bart Pagoda, który ostatnio pracował z Fiszem i Emade przy ich klipie “Biegnij dalej sam”. To drugi teledysk promujący album Życie po śmierci. W […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →