Nowa płyta Gorillaz jest już gotowa


28 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dość czekania! Gorillaz podobno przygotowują się już do nowej trasy.

Kończy się już luty, a mimo kilku spoilerów, wciąż nie dostaliśmy nowej płyty Gorillaz. Na Instagramie zespołu jakiś czas temu grupa udostępniła opowieść o jednym z animowanych muzyków Gorillaz, a w połowie stycznie w sieci pojawił się klip do piosenki “Hallelujah Money” nagranym z Benjaminem Clementinem. I wciąż nic. Brakuje konkretów, a na dodatek Gorillaz twierdzą, że udostępniona piosenka nie jest nawet singlem promującym materiał.

Brak oficjalnych informacji rekompensuje tweet Jacka Winstanleya, fana, który spotkał się z Damonem Albarnem. Muzyk miał mu powiedzieć, że właśnie skończyli pracować nad płytą i rozpoczęli próby przed nadchodzącą trasą. Można wątpić w słowa jakiegoś gościa z internetu, ale dowodem na spotkanie jest zdjęcie, jakie opublikował Winstanley.


 

Gdybyście wciąż byli sceptyczni, zerknijcie na Instagram perkusisty Damona Albarna, Seye’a, który zamieścił zdjęcie z miejsca prób z podpisem “Working Hard”.

Working hard

Post udostępniony przez Seye Adelekan (@seyemusic)

 

Coś z pewnością zaczyna się dziać. Na razie pozostaje nam poczekać i jeszcze raz obejrzeć teledysk do “Hallelujah Money”.

Dość czekania! Gorillaz podobno przygotowują się już do nowej trasy. Kończy się już luty, a mimo kilku spoilerów, wciąż nie dostaliśmy nowej płyty Gorillaz. Na Instagramie zespołu jakiś czas temu grupa udostępniła opowieść o jednym z animowanych muzyków Gorillaz, a w połowie stycznie w sieci pojawił się klip do piosenki “Hallelujah Money” nagranym z Benjaminem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →