Coś dziwnego dzieje się u Gorillaz!


04 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Gorillaz dzielą się serią filmików o ich komiksowej, fikcyjnej gitarzystce Noodle, zapowiadając nowy materiał.

Dziwactwo Gorillaz przybrało nową formę wraz z multimedialną opowieścią “The Book Of Noodle”, opublikowaną wczoraj na Instagramie i Twitterze. W stworzonej z krótkich filmików i niewielkich tekstów opowieści o komiksowej gitarzystce pojawiają się między innymi ochroniarze-sumici i nawiązania do “Moby-Dicka”. “Odpłynęła z Plastic Beach ku bezpieczeństwu, tak przynajmniej myślała. Lata później Noodle stanęła twarzą w twarz z czystym złem” – tak zaczyna się historia.

Gorillaz zdradzili w tym roku, że pracują nad pierwszą od pięciu lat płytą, na której mają pojawić się De La Soul oraz Snoop Dogg. Pełną “The Book Of Noodle” znajdziecie na Instagramie zespołu.
Sprawdź także:
Damon Albarn mówi, że nowe Gorillaz już wkrótce

Gorillaz dzielą się serią filmików o ich komiksowej, fikcyjnej gitarzystce Noodle, zapowiadając nowy materiał. Dziwactwo Gorillaz przybrało nową formę wraz z multimedialną opowieścią “The Book Of Noodle”, opublikowaną wczoraj na Instagramie i Twitterze. W stworzonej z krótkich filmików i niewielkich tekstów opowieści o komiksowej gitarzystce pojawiają się między innymi ochroniarze-sumici i nawiązania do “Moby-Dicka”. “Odpłynęła […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →