kadr z teledysku "Bańki"

Nobocoto Talents wyłania zwycięzców. Pierwszym z nich został Slowez


09 lipca 2022

Podziel się newsem:

Akcja Nobocoto Talents zaczyna zmierzać ku końcowi. Organizatorzy konkursu przedstawili pierwszego z sześciu zwycięzców – Sloweza.

Slowez pierwszym wygranym w akcji Nobocoto

Wczoraj na kanale SBM Starter ukazał się pierwszy teledysk wieńczący pierwszą edycję akcji Nobocoto Talents. Jednym z sześciu zwycięzców okazał się Slowez, osiemnastoletni raper z Włocławka, który zaprezentował utwór Bańki. Utwór został nawinięty na bicie GeezyBeatza, a mix i mastering wykonał Propz dla Nobocoto Studio.

Zobacz: Chcesz zostać raperem nagrywającym w studiu Nobocoto? Teraz to możliwe

Za teledysk odpowiada ekipa Nobocoto Videos. Reżyserią zajął się Dominik Lazy Iwan, a zdjęcia wykonali Sebastian Kaflak i Aleksander Pieniążek, który także zmontował klip.

[Slowez to – przyp. red.] prawdopodobnie jeden z najbardziej pozytywnie zakręconych młodych raperów, którzy kiedykolwiek pojawili się w Nobocoto. Muzykę tworzy od 3 lat, inspirując się głównie brzmieniami zza oceanu, a do studia prawie zawsze wpada z ekipą dziewięciu ziomali

– przedstawiają rapera organizatorzy.

Slowez – Bańki – Nobocoto Talents

Czym jest Nobocoto Talents?

O starcie akcji włodarze studia Nobocoto poinformowali w kwietniu. Przez dwa miesiące, do 27 czerwca, w kilku miastach można było nagrywać swoje utwory w ramach konkursu. Mobilne studio pojawiło się m.in. w Koszalinie, Pile, Kaliszu i Rzeszowie. Oprócz publikacji utworów na kanale SBM Starter zwycięzcy zaproszeni zostali do wystąpienia podczas tegorocznego SBM Ffestivalu.

W ramach akcji skierowanej głównie do podziemnych artystów wyłonimy 6 nagranych lub zmixowanych w Nobocoto Studio utworów. Nagranie wykonu live do każdego z kawałków pojawi się w lipcu na kanale SBM Starter, a w trakcie zbliżającej się edycji SBM FFestivalu każdy z finalistów zagra na specjalnie przygotowanej scenie

– zachęcali organizatorzy.

Akcja Nobocoto Talents zaczyna zmierzać ku końcowi. Organizatorzy konkursu przedstawili pierwszego z sześciu zwycięzców – Sloweza. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Slowez pierwszym wygranym w akcji […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →