kadr z teledysku „Przystań”

Czujecie Bryzę? Nobocoto Talents nie tylko dla raperów


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Organizatorzy konkursu Nobocoto Talents przedstawili drugiego zwycięzcę. Tym razem wyróżniony został zespół Bryza, który nie wpisuje się w rapowe ramy.

Nobocoto Talents nie zważa na gatunki

Wczoraj na kanale SBM Starter opublikowano drugi z sześciu utworów wchodzących w skład akcji Nobocoto Talents, której zamysłem jest promocja młodych artystów. Pierwszym z wyróżnionych jest Slowez, którego singiel Bańki pojawił się pod koniec zeszłego tygodnia. Po raperze przyszedł czas na zupełnie inny gatunek muzyczny.

Zobacz: Nobocoto Talents wyłania zwycięzców. Pierwszym z nich został Slowez

Zespół Bryza to de facto duet, który tworzą Gabriela Kościug i Emila Olszewska. Piosenka Przystań została wykonana na żywo w stajni w Kozłowie. Artystki odpowiadają także za kompozycję wraz z Moprodukcją. Na skrzypcach zagrał Michał Bielenda, a wokale zarejestrował Propz. Mixem i masteringiem zajął się Szymon_C dla Nobocoto Studio, którego możecie kojarzyć z działalności artystycznej w wytwórni DeNekstBest.

Przeczytaj także: Szymon_C Student: Rasmentalism to to nie jest [recenzja]

W skład zespołu Bryza wchodzą Gabi i Emi z roczników ’03 i ’05, których pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe, a przerodziło się w powstanie zespołu i owocną współpracę

– czytamy w krótkiej notce.

Podobnie jak w przypadku Baniek, piosence towarzyszy wideo od ekipy Nobocoto Video. Reżyserem klipu jest Dominik Lazy Iwan, zdjęcia wykonali Mateusz Gzel oraz Aleksander Pieniążek, który podjął się także montażu i koloryzacji obrazu.

Bryza – Przystań

O akcji dla młodych talentów wiadomo od końcówki kwietnia. Do 27 czerwca w różnych miastach w Polsce młodzi twórcy mogli rejestrować swoje piosenki w mobilnych studiach Nobocoto. Spośród nagranego materiału wytypowano sześciu zwycięzców. Oprócz pojawienia się ich utworów na kanale SBM Starter, laureaci wystąpią podczas tegorocznej edycji SBM Ffestivalu.

Organizatorzy konkursu Nobocoto Talents przedstawili drugiego zwycięzcę. Tym razem wyróżniony został zespół Bryza, który nie wpisuje się w rapowe ramy. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nobocoto Talents nie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →