Niespodzianka od Fest Festival, który ogłasza dodatkowych artystów

Obserwuj nas na instagramie:

Line-up Fest Festival był już od jakiegoś czasu zamknięty. Organizatorzy postanowili jednak sprawić niespodziankę i ogłosili jeszcze dwóch nowych artystów!

Fest Festival rusza już za niecały miesiąc! Ta nowa impreza na polskiej mapie festiwalowej cieszy się ogromną popularnością. Nic zresztą dziwnego, bo jak na pierwszą edycję – line-up jest naprawdę imponujący!

Kto zagra na Fest Festival?

Na Fest Festivalu zagrają światowe gwiazdy, takie jak Metronomy, Alan Walker, Wu-Tang Clan, Jaden Smith, Rósin Murphy, Disclosure i wielu innych. Line-up zamknęło ogłoszenie polskich artystów,  wśród których znaleźli się m.in. Daria Zawiałow, Organek, Mery Spolsky, Kroki czy grupa Kamp!

Fest Festival kto zagra - line up

Fest Festival – dodatkowe ogłoszenie

To jednak nie wszystko! Organizatorzy zaskakują i dorzucają dwie nowe nazwy, Kwiat Jabłoni i Rebeka ostatecznie domykają line-up Fest Festivalu dołączając do składu alternatywnej sceny Silesia Stage!

Kwiat Jabłoni – Niemożliwe, posłuchaj

Fest Festival bez telefonów?

Fest Festival oprócz świetnego line-upu szczególną uwagę zwraca również na atmosferę, jaka ma panować podczas imprezy. Ostatnio organizatorzy apelowali na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku, aby możliwie jak najmniej korzystać z telefonów podczas koncertów i nie przeszkadzać innym w zabawie. Szanujemy takie podejście!

Fest Festival

Ekologia na Fest Festival

Chorzowski Fest Festival bardzo mocno propaguje także styl eko. Organizatorzy zapewniają strefy wolne od dymu i specjalne przenośne popielniczki dla palących, aby nie zaśmiecać terenu imprezy. Na terenie imprezy możemy się również spodziewać darmowej wody pitnej oraz specjalnych kontenerów na segregowanie śmieci.

Zapowiada się naprawdę Fest!

Fest Festival

Line-up Fest Festival był już od jakiegoś czasu zamknięty. Organizatorzy postanowili jednak sprawić niespodziankę i ogłosili jeszcze dwóch nowych artystów! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Fest Festival rusza już za […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →