Fest Festival rośnie w siłę! Sprawdź najnowsze, mocne ogłoszenia


25 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Chorzowska impreza rozkręca się na dobre. Organizatorzy przedstawili nazwiska kolejnych artystów, których zobaczymy 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim. Najnowsze ogłoszenia robią ogromne wrażenie! 

Przypomnijmy, iż do tej pory obecność na Fest Festivalu potwierdzili tacy artyści jak Wu-Tang Clan, DisclosureRóisín Murphy, Jmsn czy Little Dragon. Nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji polskich muzyków. W Chorzowie wystąpią m.in. Sokół, Bedoes, Otsochodzi czy Rau. Fani muzyki elektronicznej także mogą czuć się usatysfakcjonowani. W line-upie imprezy znaleźli się już Kollektiv Turmstrasse, Catz 'N Dogz, NetskyReinier Zonneveld. A to jeszcze nie koniec!

Ostatnie już ogłoszenia trzymają dotychczasowy poziom i jeszcze bardziej zaostrzają apetyt na to, by w dniach 23-24 sierpnia zameldować się w Chorzowie. Skład imprezy zamykają:

ALAN WALKER  I  METRONOMY  I  JADEN SMITH 

SEVDALIZA  I  LION BABE  I  REJJIE SNOW  I  CHRISTIAN LÖFFLER

 

 

Chorzowska impreza rozkręca się na dobre. Organizatorzy przedstawili nazwiska kolejnych artystów, których zobaczymy 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim. Najnowsze ogłoszenia robią ogromne wrażenie!  Przypomnijmy, iż do tej pory obecność na Fest Festivalu potwierdzili tacy artyści jak Wu-Tang Clan, Disclosure, Róisín Murphy, Jmsn czy Little Dragon. Nie mogło zabraknąć silnej reprezentacji polskich muzyków. W Chorzowie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →