kadr z wideo do utworu „We Cry Together” Kendricka Lamara

Niepublikowane utwory Kendricka Lamara trafiły do sieci


07 września 2022

Podziel się newsem:

Do sieci wyciekły niepublikowane dotąd utwory Kendricka Lamara, które nie trafiły na album Mr. Morale & The Big Steppers. Wszystkich można posłuchać poniżej.

Wyciek z dysku

Wycieki niepublikowanych wcześniej utworów są zjawiskiem niezwykle powszechnym w dzisiejszych czasach. Wystarczy przypomnieć historię ostatniego albumu Beyoncé, który w całości można było przesłuchać kilkanaście godzin przed oficjalną premierą. Leak spotkał także Kendricka Lamara, choć w jego przypadku mowa jedynie o „odrzutach”. Na youtube’owym kanale Echo znajdziecie 8 utworów, które ostatecznie nie trafiły na ostatni album rapera z Compton, Mr. Morale & The Big Steppers. Potwierdzeniem autentyczności tych nagrań jest fakt, że część z nich to demówki, a więc pierwotne wersje, które pojawiają się na czwartym legalnym albumie Lamara, jednak w zmienionej wersji. Możecie usłyszeć jak początkowo brzmiały utwory N95 (zatytułowany tutaj Shaolin Temple), Rich Spirit (Handsome), Mother I Sober (Somebody) oraz United In Grief (Therapy). Na numerach, które nie przeszły ostatecznej selekcji, można usłyszeć m.in. Baby Keema, André 3000, N.E.R.D. oraz Samphę, który ostatecznie udzielił się na utworze Father Time. Sprawdźcie poniżej wszystkie niepublikowane dotychczas utwory!

Kendrick Lamar – I’m Better (feat. Sampha)

Kendrick Lamar – Fix Of Heart 

Kendrick Lamar – One Of You (feat. André 3000 & N.E.R.D) 

Kendrick Lamar – So What? (feat. Baby Keem)

Sprawdź także: Mr. Morale & The Big Steppers podkreśla znaczenie Kendricka dla światowego rapu [opinia]

Kendrick Lamar – Therapist (United in Grief Demo)

Kendrick Lamar – Handsome (Rich Spirit Demo) 

Kendrick Lamar – Somebody (Mother I Sober Demo) 

Kendrick Lamar – Shaolin Temple (N95 Demo) 

Sukces Mr. Morale & The Big Steppers

W to, że najnowszy album K.Dota odniesie sukces, nie wątpił chyba nikt. 5 lat oczekiwania na nowy krążek laureata Pulitzera to wystarczająco długo, by rozgrzać fanów rapu na całym świecie do czerwoności. Mr. Morale & the Big Steppers w pierwszym tygodniu osiągnął sprzedaż rzędu 295 500 egzemplarzy, debiutując oczywiście jako lider zestawienia Billboard 200. Kilka miesięcy temu album został ogłoszony przez RIAA złotym i sądzimy, że na tym wyróżnienia sprzedażowe się nie zatrzymają. Ponadto czwarty legalny album Kendricka przekroczył barierę miliarda (!) streamów w serwisie Spotify.

Do sieci wyciekły niepublikowane dotąd utwory Kendricka Lamara, które nie trafiły na album Mr. Morale & The Big Steppers. Wszystkich można posłuchać poniżej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →