Nick Cave ponownie wystąpi w Polsce


18 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Fani Nicka Cave'a szaleją! Muzyk wraz ze swoim zespołem The Bad Seeds przyjedzie w przyszłym roku na kolejny koncert do Polski.

Nick Cave – Ghosteen

Kilka dni temu światło dzienne ujrzał nowy album Nicka Cave’aGhosteen, który został wydany dość niespodziewanie. Jego premierę muzyk oficjalnie ogłosił zaledwie na kilka dni przed premierą.

Mimo zaskoczenia, najnowsze wydawnictwo australijskiego artysty zbiera jak na razie same pozytywne opinie zarówno wśród fanów jak i krytyków. To kolejna dość nostalgiczna opowieść Cave’a o bólu związanym z utratą syna, która przenika słuchacza całą gamą emocji. To właśnie za to Nicka pokochały miliony.

Nick Cave w Polsce

Ostatni raz muzyk wystąpił w Polsce w 2018 roku w ramach Open’er Festival, a jeszcze wcześniej w 2017 roku w warszawskiej hali COS Torwar. To właśnie ten koncert przez wielu miłośników muzyki jest wskazywany jako jeden z najlepszych, jakich mieli okazję doświadczyć.

Koncert Nicka Cave’a w Gliwicach – bilety

Nie dziwi więc ogromny entuzjazm związany z ogłoszeniem kolejnego solowego koncertu Nicka Cave’a & The Bad Seeds w Polsce. Artysta wystąpi 28 maja 2020 roku w Arenie Gliwice, gdzie oczywiście będzie promował swój najnowszy album Ghosteen. Nie przegapcie tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia! Nick Cave robi to dobrze. :)

Bilety w sprzedaży od 25 października.

nick cave w polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.