Nick Cave dał fenomenalny koncert w Warszawie. Publika wystąpiła na scenie jako… The Bad Seeds!


25 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po 4 latach legendarny muzyk wrócił do Polski, by zaprezentować materiał z najnowszej płyty Skeleton Tree.

Nick Cave to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów ever. 60-latek podczas koncertu na warszawskim Torwarze zdobył serca wypełnionej po brzegi widowni.

Na koncercie Nicka Cave’a fani mogli wysłuchać utworów z nowej płyty Skeleton Tree nagranej po tragicznej śmierci 15-letniego syna artysty, ale oczywiście nie zabrakło też klasyków, takich jak Higgs Boson Blues, czy Into My Arms.

Australijski wokalista złapał z polskimi fanami wyjątkowy kontakt. Wiele razy podchodził do widowni, wchodził z nią w dialog, namawiał do wspólnego śpiewania, nie stronił od żartów, a na koniec… zaprosił na scenę kilkadziesiąt osób, by wspólnie wykonać utwór Stagger Lee.

Zobaczcie, co działo się wczoraj na warszawskim Torwarze!

 

Po 4 latach legendarny muzyk wrócił do Polski, by zaprezentować materiał z najnowszej płyty Skeleton Tree. Nick Cave to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów ever. 60-latek podczas koncertu na warszawskim Torwarze zdobył serca wypełnionej po brzegi widowni. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →