kadr z teledysku

Natalia Szroeder ponownie zaskakuje. Sprawdźcie singiel „1-2 X”!


20 października 2021

Podziel się newsem:

1-2 X to najnowszy singiel Natalii Szroeder, do którego powstało wyjątkowe, intymne nagranie live. Sprawdźcie, jak brzmi kolejna muzyczna odsłona tej artystki!

Pogłos – nowy album Natalii Szroeder nadchodzi!

Natalia Szroeder nie przestaje nas zaskakiwać. Artystka podzieliła się właśnie kolejnym singlem zapowiadającym jej nadchodzący album – Pogłos, który ujrzy światło dzienne już 5 listopada 2021 roku. Więcej informacji o tej premierze znajdziecie poniżej.

Zobacz również: W końcu! Natalia Szroeder zapowiada swój drugi album

Natalia Szroeder Pogłos album
Natalia Szroeder – „Pogłos”, okładka albumu

Intymna, minimalistyczna i przejmująca Natalia Szroeder w singlu 1-2 X

Singiel zatytułowany enigmatycznie – 1-2 X to kolejna zapowiedź nadchodzącego materiału Natalii Szroeder, która ujawnia zupełnie inną niż dotychczas muzyczną twarz artystki. Oszczędna w środkach, minimalistyczna kompozycja, która powstała we współpracy z Archie Shevskym, została uwydatniona niezwykle osobistym tekstem Natalii. Tę poruszającą całość dopełnia dodatkowo intymna live sesja, nagrana w przydymionej przestrzeni, która pełni rolę teledysku do utworu. Zobaczcie efekty!

„1-2 X” napisałam w nocy z pierwszego na drugiego października (kiedyś chyba wrzucę gdzieś do sieci wszystkie pierwsze szkice piosenek, tzw. dyktafonówki, żeby pokazać Wam jaką drogę przechodzą te utwory od powstania melodii, tekstu, do finalnej wersji – to serio fascynujący proces).
Tak się cieszę, że rzutem na taśmę, udało nam się zdążyć z tym nagraniem jeszcze przed premierą albumu. Zależało mi bardzo na tym, byście dostali ten przedsmak jeszcze przed całą płytą, bo ten utwór dużo mówi. Dużo tłumaczy. Dużo w nim smutnego romantyzmu, którego mam w sobie od zawsze olbrzymie pokłady, i który bardzo jest obecny na tej płycie.
Powstał live, bo jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić wyreżyserowanego obrazka do tych dźwięków. Każdy opcjonalny scenariusz mnie wkurzał i irytował.
I nie pasował po prostu.
Więc jest live.
A niedługo płyta.
ZA DWA TYGODNIE PŁYTA. Uściski ❤️

– pisze Natalia Szroeder o swojej najnowszej premierze.

Natalia Szroeder – 1-2 X, zobacz teledysk!

1-2 X to najnowszy singiel Natalii Szroeder, do którego powstało wyjątkowe, intymne nagranie live. Sprawdźcie, jak brzmi kolejna muzyczna odsłona tej artystki! Pogłos – nowy album Natalii Szroeder nadchodzi! Natalia Szroeder nie przestaje nas zaskakiwać. Artystka podzieliła się właśnie kolejnym singlem zapowiadającym jej nadchodzący album – Pogłos, który ujrzy światło dzienne już 5 listopada 2021 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →