Za miesiąc rusza największy, darmowy festiwal filmowy online


29 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec maja wystartuje 10-dniowy festiwal filmowy We Are One: A Global Film Festival, w którym będzie można uczestniczyć za darmo w Internecie. Sprawdźcie szczegóły.

We Are One: A Global Film Festival to wydarzenie, które powstało z inicjatywy organizatorów nowojorskiego Tribeca Film Festival. Największy wirtualny festiwal filmowy odbędzie się w dniach 29 maja – 7 czerwca i będzie go można oglądać całkowicie za darmo na YouTube.

We Are One: A Global Film Festival zrzesza kuratorów, artystów i filmowców, którzy chcą zapewnić rozrywkę i pomóc widzom na całym świecie. Dzięki współpracy z naszymi niezwykłymi partnerami festiwalowymi oraz z YouTube mamy nadzieję, że każdy posmakuje wyjątkowości tych festiwali i zrozumie, co czyni je takimi wyjątkowymi, a także doceni siłę i wartości artystyczne kina

Jane Rosenthal, współtwórczyni festiwalu Tribeca

We Are One: A Global Film Festival – festiwale filmowe jednoczą się i organizują wspólne, wirtualne wydarzenie

W trakcie tych 10 dni zobaczymy filmy fabularne, krótkometrażowe i dokumenty z 20 najważniejszych światowych wydarzeń filmowych. Wśród nich znalazły się: Festiwal Filmowy w Cannes, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián, Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych w Annecy, Sundance Film Festival, Festiwal Filmowy w Londynie, Guadalajara International Film Festival, International Film Festival & Awards Macao, Jerusalem Film Festival, Mumbai Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Locarno, Festiwal Filmowy w Nowym Jorku, Festiwal Filmowy w Sarajewie, Festiwal Filmowy w Sydney, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Tokio, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto, Tribeca Film Festival oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji.

Podczas festiwalu nie zabraknie również koncertów i paneli dyskusyjnych. Dokładny program wydarzenia nie jest jeszcze znany. W trakcie jego trwania nie będą się wyświetlać reklamy, tylko komunikaty zachęcające do wsparcia zbiórek na rzecz walki z koronawirusem.

Pod koniec maja wystartuje 10-dniowy festiwal filmowy We Are One: A Global Film Festival, w którym będzie można uczestniczyć za darmo w Internecie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →