fot. Materiały promocyjne

Mystic Festival 2023: Poznaliśmy pierwszych wykonawców. Są zaskoczenia


27 października 2022

Podziel się newsem:

Mystic Festival ogłosił właśnie, kto wystąpi na terenie Stoczni Gdańskiej w przyszłym roku. Będzie naprawdę różnorodnie.

Mystic Festival 2023 odkrywa pierwsze karty

Mystic Festival 2023 to druga edycja imprezy związanej z ciężkimi brzmieniami, która odbędzie się w Gdańsku. Festiwal w 2019 roku swoją siedzibę miał w Krakowie, jednak w 2020 i 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa został odwołany i ostatecznie organizatorzy zdecydowali się umiejscowić event w nowej lokalizacji. Tuż po ogłoszeniu sprzedaży biletów „blind bird” otrzymaliśmy pierwszy rzut artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji festiwalu. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem różnorodności wybranych wykonawców.

W Gdańsku na Mystic Festival zameldują się kolejno: Phil Campbell and the Bastard Sons (Motörhead set), Moonspell, Perturbator, Sleep Token, Unleashed i Soen.

Mystic Festival 2023
Fot. Materiały organizatora

Ponad 70 zespołów zawita do Stoczni Gdańskiej

Fani klasycznego hard rocka, metalu, gotyku, rocka czy synthwave’u powinni poczuć się tym menu bardzo usatysfakcjonowani. Szczególnie apetycznie zapowiada się występ zespołu Phil Campbell and the Bastard Sons, który zaprezentuje repertuar zespołu Motörhead. Przypomnijmy, że wokalista grupy, Lemmy Kilmister, zmarł w 2015 roku. Od tego czasu brytyjska grupa zaprzestała działalności. W ciemno można iść także na koncert Pertubatora, który robi prawdziwie „szatańskie” elektroniczne show, powodujące, że nawet najtwardsi metale przestają machać głowami i tańczą – zupełnie jak na najlepszej dyskotece.

Perturbator – Sentient

Z informacji prasowej dowiedzieliśmy się także, że Mystic Festival 2023 będzie trwał 4 dni, znajdzie się na nim 5 scen i wystąpi ponad 70 zespołów. Wszystko wskazuje na to, że będzie to największy event z ciężkimi brzmieniami w Polsce. 2 listopada poznamy natomiast pierwszego dużego headlinera. W ubiegłych latach na imprezie wystąpili m.in.: Iron MaidenJudas PriestSlayerSlipknot, Mastodon, Mercyfull Faith, Opeth czy King Diamond.

Mystic Festival 2023 potrwa od 7 do 10 czerwca 2023 roku. Bilety na imprezę trafiły już do sprzedaży i są dostępne na stronie internetowej festiwalu.

Mystic Festival ogłosił właśnie, kto wystąpi na terenie Stoczni Gdańskiej w przyszłym roku. Będzie naprawdę różnorodnie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Mystic Festival 2023 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →