fot. Materiały promocyjne

Mystic Festival 2023: Ghost pierwszym headlinerem festiwalu!


02 listopada 2022

Podziel się newsem:

Maski opadły! Oto pierwszy z trzech headlinerów przyszłorocznej edycji Mystic Festival 2023 – diabelsko przebojowy Ghost. Impreza odbędzie się w Gdańsku i potrwa od 7 do 10 czerwca.

Spóźniony prezent na Halloween dla fanów ciężkich brzmień

To nie kostium halloweenowy, ale Papa Emeritus we własnej osobie, co oznaczać może tylko jedno – w czerwcu Ghost nawiedzi gdańską Stocznię, by dać niezapomniany show na Mystic Festival 2023. Szwedzka grupa została zesłana na świat w połowie pierwszej dekady XXI wieku i od debiutanckiej płyty Opus Eponymous po najnowszą Impera zasypuje nas mrocznymi przebojami, zmusza do makabrycznego tańca. Ghost pojawił się, by przywrócić hard rock i heavy metal największym scenom.

Przypominamy, że udział w przyszłorocznej edycji największego w Polsce festiwalu ciężkich brzmień potwierdzili również tacy wykonawcy jak: Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Moonspell, Perturbator, Sleep Token, Unleashed i Soen.

Ghost – Call Me Little Sunshine 

Mystic Festival 2023 – święto muzyki metalowej

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku, na znanym już wam terenie Stoczni. Więcej informacji i bilety znajdziecie na stronie organizatora imprezy.

Obecnie w sprzedaży są dostępne następujące wejściówki:

  1. Karnety czterodniowe Early Birds w cenie 639 złotych.
  2. Karnety czterodniowe Early Birds VIP w cenie 899 zł.
  3. Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
  4. Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego – 99 zł.
  5. Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, czyli swoisty sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Mystic Festival 2023 odkrywa pierwsze karty
fot. Mystic Festival

Maski opadły! Oto pierwszy z trzech headlinerów przyszłorocznej edycji Mystic Festival 2023 – diabelsko przebojowy Ghost. Impreza odbędzie się w Gdańsku i potrwa od 7 do 10 czerwca. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →