fot. materiały prasowe

Muzyk The Neighbourhood wyrzucony z zespołu za molestowanie seksualne


14 listopada 2022

Podziel się newsem:

Perkusista The Neighbourhood, Brandon Fried, został wyrzucony z zespołu za molestowanie seksualne, którego ofiarą była wokalistka zespołu The Marias, Maria Zardoya.

Perkusista The Neighbourhood przesadził

Maria Zardoya wyznała, że była ofiarą molestowania seksualnego ze strony perkusisty The Neighbourhood, Brandona Frieda. Artystka poinformowała na swoim Instagramie o całym zajściu.

Zeszłej nocy byłam w barze i zostałam pod stołem obmacana przez perkusistę The Neighbourhood, Brandona Frieda. To była jedna z najbardziej niekomfortowych rzeczy, jakich doświadczyłam. Poczułam, że ktoś wtargnął w moją przestrzeń osobistą i prywatność, naruszając moją cielesność. Zespół potrzebuje nowego perkusisty, bo ten gość to kompletny dziwak

– napisała Zardoya.

Zespół błyskawicznie zareagował na wyznanie Marii i również w mediach społecznościowych poinformował, że Fried nie będzie już członkiem grupy.

Dziękujemy Marii za to wyznanie. Nie tolerujemy żadnego niepoprawnego zachowania w stosunku do kobiet. W wyniku swoich działań Brandon nie będzie już członkiem zespołu

– napisał zespół.

Oświadczenie w mediach społecznościowych wydał także sam Brandon Fried.

Ogromnie przepraszam Marię za swoje zachowanie. Jest ono niewytłumaczalne i nieakceptowalne. Nie jest ono odbiciem tego, jaką jestem osobą, ale odbiciem tego, kim stałem się, będąc pod wpływem. Jest to dowód moich problemów z alkoholem i nadużywania różnych substancji. Cały czas szukam pomocy. Przepraszam wszystkie kobiety, które były ofiarami niekomfortowych i agresywnych zachowań. Przepraszam zespół oraz naszych fanów za to, że ich zawiodłem

– napisał muzyk.

Brandon Fried dołączył do zespołu w 2014 roku, zastępując innego perkusistę, Bryana Sammisa. Muzyk nagrał z grupą trzy studyjne płyty: Wiped Out!, The Neighbourhood oraz Chip Chrome & the Mono-Tones. Ostatnia z nich ukazała się w 2020 roku. Kapela obecnie nie koncertuje ani nie nagrywa. Jej działalność jest aktualnie zawieszona.

The Neighbourhood – Wiped Out!

Sprawdź także: Nosowska bezlitośnie wypunktowuje wady polskiego społeczeństwa w piosence Larum

Perkusista The Neighbourhood, Brandon Fried, został wyrzucony z zespołu za molestowanie seksualne, którego ofiarą była wokalistka zespołu The Marias, Maria Zardoya. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →