The Neighbourhood wracają do Polski na dwa koncerty

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański zespół alternatywny ponownie wystąpi w Polsce. The Neighbourhood zapowiedzieli aż dwa koncerty w nadchodzącym roku. Zobaczcie, gdzie zagrają!

The Neighbourhood

The Neighbourhood to kalifornijska formacja, znana także jako The NBHD. Grupa gra muzykę z pogranicza alternatywy i indie rocka, a charakteryzuje ją charyzmatyczny głos wokalisty Jesse Rutherforda.

Grupa zadebiutowała w 2013 roku albumem I Love You, jednak już dużo wcześniej sławę przyniósł jej hit Sweater Weather. Ich kolejna płyta Wiped Out! tylko potwierdziła wysoką pozycję zespołu na międzynarodowej scenie.

The Neighbourhood – Sweater Weather

The Neighbourhood w Polsce

Uwielbiana przez polskich fanów kalifornijska formacja najwyraźniej odwzajemnia te uczucia, gdyż bardzo często pojawia się w Polsce. Ich ostatni koncert, który odbył się w lutym 2019 roku na warszawskim Torwarze cieszył się ogromnym zainteresowaniem i został wyprzedany.

W przyszłym roku The Neighbourhood ponownie odwiedzi Polskę. Tym razem zespół zapowiedział aż dwa koncerty – ponownie w Warszawie i dodatkowo w Krakowie.

The Neighbourhood w Warszawie

  • 13 luty 2020
  • COS Torwar

The Neighbourhood w Krakowie

  • 14 luty 2020
  • Klub Studio

The Neighbourhood w Polsce

The Neighbourhood w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów na oba koncerty rusza 12 lipca o 12:00. Nie przegapcie!

Amerykański zespół alternatywny ponownie wystąpi w Polsce. The Neighbourhood zapowiedzieli aż dwa koncerty w nadchodzącym roku. Zobaczcie, gdzie zagrają! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM The Neighbourhood The […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →