The Neighbourhood z nowym singlem, posłuchaj “Middle of Somewhere”


19 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Tajemnicza premiera od grupy The Neighbourhood! Zespół podzielił się ze światem utworem Middle of Somewhere. Posłuchajcie!

Ostatnie wydawnictwo od The Neighbourhood to album Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing z końca 2018 roku. Płyta zawiera aż 21 utworów, w tym takie przeboje jak Nervous, Void czy Scary Love.

Nowości od The Neighbourhood

Zespół nie każde nam długo czekać na nowości. Nagle, niespodziewanie, bez żadnych zapowiedzi i komentarzy, grupa wydała tajemniczy, zupełnie premierowy utwór Middle of Somewhere.

Do kawałka powstał również klip, w którym wokalista Jesse Rutherford, cały pomalowany na srebrno, niczym mim uliczny, gra na gitarze w otoczeniu zieleni na górzystej łące. Całość zachowana jest w klimacie starych obrazów VHS – zobaczcie!

The Neighbourhood – Middle of Somewhere

The Neighbourhood w Polsce

Czy najnowszy singiel The Neighbourhood zapowiada nowe wydawnictwo zespołu? Tego jeszcze nie wiemy, jednak jest to całkiem możliwe. Niedawno grupa ogłosiła również europejską trasę koncertową w ramach której pojawi się również w Polsce. Brytyjczycy wystąpią u nas w przyszłym roku aż dwa razy – 13 lutego w Warszawie i 14 lutego w Krakowie. Nie przegapcie!

the neighbourhood w polsce

Tajemnicza premiera od grupy The Neighbourhood! Zespół podzielił się ze światem utworem Middle of Somewhere. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Ostatnie wydawnictwo od The Neighbourhood to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →