The Neighbourhood z nowym singlem, posłuchaj „Middle of Somewhere”


19 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tajemnicza premiera od grupy The Neighbourhood! Zespół podzielił się ze światem utworem Middle of Somewhere. Posłuchajcie!

Ostatnie wydawnictwo od The Neighbourhood to album Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing z końca 2018 roku. Płyta zawiera aż 21 utworów, w tym takie przeboje jak Nervous, Void czy Scary Love.

Nowości od The Neighbourhood

Zespół nie każde nam długo czekać na nowości. Nagle, niespodziewanie, bez żadnych zapowiedzi i komentarzy, grupa wydała tajemniczy, zupełnie premierowy utwór Middle of Somewhere.

Do kawałka powstał również klip, w którym wokalista Jesse Rutherford, cały pomalowany na srebrno, niczym mim uliczny, gra na gitarze w otoczeniu zieleni na górzystej łące. Całość zachowana jest w klimacie starych obrazów VHS – zobaczcie!

The Neighbourhood – Middle of Somewhere

The Neighbourhood w Polsce

Czy najnowszy singiel The Neighbourhood zapowiada nowe wydawnictwo zespołu? Tego jeszcze nie wiemy, jednak jest to całkiem możliwe. Niedawno grupa ogłosiła również europejską trasę koncertową w ramach której pojawi się również w Polsce. Brytyjczycy wystąpią u nas w przyszłym roku aż dwa razy – 13 lutego w Warszawie i 14 lutego w Krakowie. Nie przegapcie!

the neighbourhood w polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także