The Neighbourhood zagrają w Polsce! Szykuje się kolejny świetny koncert w 2019!


02 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Agencja Makroconcert poinformowała, że zespół odwiedzi Warszawę w ramach swojej przyszłorocznej trasy koncertowej.

Wczoraj ogłosiliśmy, że do Polski przyjeżdżają chłopaki z Bastille, a dziś mamy kolejną dobrą nowinę. :) 7 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze wystąpi kalifornijski zespół The Neighbourhood!

The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. Muzyczną karierę rozpoczęli w 2012 roku, kiedy ich debiutancki singiel “Sweater Weather” uzyskał w USA status podwójnej platyny. Później przyszedł czas na pokryty złotem album “I love You” oraz “Wiped Out”, który również był wielkim sukcesem.

Koncert w Warszawie będzie częścią europejskiej trasy koncertowej, podczas której zespół odwiedzi 10 miast. Rozpocznie się ona 31 stycznia w Londynie, a zakończy 12 lutego w Rydze.

Agencja Makroconcert poinformowała, że zespół odwiedzi Warszawę w ramach swojej przyszłorocznej trasy koncertowej. Wczoraj ogłosiliśmy, że do Polski przyjeżdżają chłopaki z Bastille, a dziś mamy kolejną dobrą nowinę. :) 7 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze wystąpi kalifornijski zespół The Neighbourhood! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →