media społecznościowe

Moli podpowiada „Jak wytresować smoka”


25 października 2021

Podziel się newsem:

Po odejściu z SBM Label, Moli stawia na niezależność. Jak wytresować smoka to już drugi singiel, który raper opublikował na swoim kanale.

Jak wytresować smoka według Moliego

Nowy singiel Moliego nawiązuje tytułem do popularnego filmu animowanego ze studia DreamWorks. Autorem bitu do Jak wytresować smoka jest Kenneth English. Loop został udostępniony przez Unlimited Track Outs. Miksem, masteringiem oraz realizacją wokali zajął się Dominik Nadzieja z RDCLS Studio. Utwór został wzbogacony także o teledysk wyprodukowany przez NeTT Films.

Moli – Jak wytresować smoka

Odejście z SBM Label

14 października w Internecie pojawił się solowy utwór Moliego na jego nowym kanale. Utwór Na zdrowie rozpoczął kolejny etap w karierze rapera. Inowrocławianin zapowiada, że dotychczasowe dwa single to dopiero początek bombardowania słuchaczy nowościami. Moli rozstał się z wytwórnią SBM Label, jednak – jak przekonuje – nie była to decyzja generująca kolejny konflikt na scenie.

Zobacz: Jedna wiara, jeden skład. SB Maffija nagrywa wspólny album

Dziękuję im za to, że poświęcili mi swój czas i pracowali na moje imię. Jestem dozgonnie wdzięczny i mam nadzieje, że nie pójdzie na marne to, co przez lata budowaliśmy. Dla niektórych pewnie to będzie niezrozumiały ruch z mojej strony i mogą dopatrywać się jakiś nieporozumień między nami, ale zapewniam, że wszystko jest OK! To moje postanowienie i cieszę się, że pozwolili mi na ten ruch i nie robili mi żadnych problemów. Dołączenie do SB Maffij to było moje marzenie. Przeżyłem tam kozackie chwile i ogromne eventy. Poznałem mnóstwo ciekawych osób. Jednakże teraz mam kolejne marzenie, które planuje spełnić i nie ważne, czy zajmie mi to pół roku czy 5 lat. Pozdrowienia dla całej ekipy i do zobaczenia gdzieś w Polsce!

Zapewnia Moli (pisownia oryginalna).

Moli – Na zdrowie

Po odejściu z SBM Label, Moli stawia na niezależność. Jak wytresować smoka to już drugi singiel, który raper opublikował na swoim kanale. Jak wytresować smoka według Moliego Nowy singiel Moliego nawiązuje tytułem do popularnego filmu animowanego ze studia DreamWorks. Autorem bitu do Jak wytresować smoka jest Kenneth English. Loop został udostępniony przez Unlimited Track Outs. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →