Mocny i wzruszający teledysk od Marii Peszek i Pata Jacoba


09 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jakiś czas temu premierę miała płyta Pata Jacoba. Artysta zaprosił do współpracy przy niej kilka wokalistek, w tym Marię Peszek. Zobaczcie teledysk do ich wspólnego utworu.

Pat Jacob – Całkiem Nowy Człowiek

Całkiem Nowy Człowiek to debiutancka płyta Pata Jacoba, która swoją premierę miała 29 czerwca. Pat to muzyk z wieloletnim doświadczeniem, który aktualnie mieszka w Islandii. Do pracy nad projektem zaprosił kilka znanych artystek, gdyż sam tworzy jedynie muzykę instrumentalną.

Na jego solowym albumie zaśpiewały Natalia Grosiak, Maria Peszek, Katarzyna Nosowska oraz Natalia Przybysz, której utwór Chmury promował Całkiem Nowego Człowieka.

Pat Jacob ft. Natalia Przybysz – Chmury

Właśnie otrzymaliśmy kolejny teledysk, tym razem do utworu Marii Peszek o takim samym tytule co nazwa płyty – Całkiem Nowy Człowiek. To niesamowicie smutna i wzruszająca piosenka, w której słychać islandzkie inspiracje Pata Jacoba oraz szczery, bezpośredni, przeszyty żalem i bólem tekst Marii.

Dopełnieniem tego, co słyszymy jest mocny przekaz zawarty w teledysku. Czarno białe obrazy ukazują upadek człowieka, jako cywilizacji. Brutalne sceny zabijania zwierząt, fragmenty wojny i smutny krajobraz to tylko przykład tego, co znajdziecie w klipie do utworu Całkiem Nowy Człowiek.

Nie łatwo go obejrzeć, jednak zdecydowanie warto, bo wiele jest w stanie uświadomić. Sprawdźcie sami.

Pat Jacob ft. Maria Peszek – Całkiem nowy człowiek

Jakiś czas temu premierę miała płyta Pata Jacoba. Artysta zaprosił do współpracy przy niej kilka wokalistek, w tym Marię Peszek. Zobaczcie teledysk do ich wspólnego utworu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →