Maria Peszek wraca na scenę i zapowiada specjalny koncert

Obserwuj nas na instagramie:

Maria Peszek po długiej przerwie od koncertowania powraca na scenę. Artystka zagra specjalny koncert w Warszawie z nowym zespołem.

Maria Peszek

Maria Peszek to jedna z czołowych i najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistek. Nie boi się otwarcie mówić o otaczających nas problemach i zabiera głos w sprawach politycznych. Nie tylko za pomocą muzyki, ale również prywatnie wspiera mniejszości społeczne i osoby LGBT+.

Maria Peszek wraca na scenę!

Po dużym sukcesie jej ostatniej płyty Karabin z 2016 roku i wielu koncertach, które wtedy zagrała, artystka zrobiła sobie prawie dwuletnią przerwę od występowania.

Maria Peszek wraca na scenę

Nadszedł w końcu czas na przerwanie ciszy ze strony wokalistki! Maria zapowiada powrót na scenę. Już 5 sierpnia zagra specjalny koncert w Warszawie, w Cafe Kulturalna. Będzie to tak naprawdę otwarta próba, w której będą mogli uczestniczyć fani.

Maria Peszek zdradza, że koncert zagra z nowym zespołem, z którym zaprezentuje swoje dotychczasowe utwory, jednak w innym brzmieniu. Dodatkowo na koncercie pojawi się gość specjalny. Jego nazwisko pozostaje na razie zagadką.

Maria Peszek koncert w Warszawie

Maria Peszek na Męskim Graniu 2019

Dodatkowo w te wakacje Maria Peszek pojawi się również na trasie Męskiego Grania. Swoje koncerty na scenie głównej artystka zagra podczas festiwali w Katowicach, Warszawie i Żywcu. Serdecznie zapraszamy!

Maria Peszek po długiej przerwie od koncertowania powraca na scenę. Artystka zagra specjalny koncert w Warszawie z nowym zespołem. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Maria Peszek Maria Peszek to jedna z czołowych i najbardziej kontrowersyjnych polskich […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →