“Ej Maria”: Maria Peszek jako chłopak z Kijowa [teledysk]


15 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy klip do utworu “Ej Maria” z płyty Karabin Maria Peszek nagrała w Kijowie.

“Ej Maria” to już czwarty singiel z płyty Karabin. Teledysk, podobnie jak poprzedni klip do utworu “Samotny tata”, zrealizowała Anna Maliszewska.

“Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do ‘Ej Maria’, pomyślałam – odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra – pomyślałam sobie – mówią, że lesba, że niekobieca – OK – pokażmy, że tak naprawdę to facet jest dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie. Chciałam, żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w getcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty” – mówi o swoim pomyśle na klip Anna Maliszewska.

Sprawdź także:
Maria Peszek rusza jesienią w trasę

Nowy klip do utworu “Ej Maria” z płyty Karabin Maria Peszek nagrała w Kijowie. “Ej Maria” to już czwarty singiel z płyty Karabin. Teledysk, podobnie jak poprzedni klip do utworu “Samotny tata”, zrealizowała Anna Maliszewska. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →