„Ej Maria”: Maria Peszek jako chłopak z Kijowa [teledysk]


15 września 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowy klip do utworu "Ej Maria" z płyty Karabin Maria Peszek nagrała w Kijowie.

„Ej Maria” to już czwarty singiel z płyty Karabin. Teledysk, podobnie jak poprzedni klip do utworu „Samotny tata”, zrealizowała Anna Maliszewska.

„Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do ‚Ej Maria’, pomyślałam – odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra – pomyślałam sobie – mówią, że lesba, że niekobieca – OK – pokażmy, że tak naprawdę to facet jest dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie. Chciałam, żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w getcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty” – mówi o swoim pomyśle na klip Anna Maliszewska.

Sprawdź także:
Maria Peszek rusza jesienią w trasę

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Sopot - od 59 PLN
Biletomat.pl
Poznań - od 59 PLN
Biletomat.pl
Warszawa - od 55 PLN
Biletomat.pl
Gdynia - od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.