16 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jesienna trasa Marii Peszek obejmie dziesięć miast.

“Sorry Polsko, ale znowu się udało. Karabin był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami Polskę A B C i D, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za Waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Kolejny raz zaskoczyliście mnie swoimi reakcjami. Wspaniale jest wiedzieć, że moje piosenki są Wam potrzebne. Gramy dalej!!! Do zobaczenia na jesiennych koncertach” – napisała Maria Peszek do swoich fanów.

Także sorry Polsko, Maria Peszek znów zawita do Waszych miast. Jesienna trasa rozpocznie się 23 września w Lubinie, a zakończy 26 listopada w Gdyni.

Maria Peszek – trasa koncertowa jesień 2016

23.09 – Lubin / CK Muza

24.09 – Kędzierzyn-Koźle / DK Chemik

14.10 – Sopot / Scena

27.10 – Kraków / Łaźnia Nowa

28.10 – Rzeszów / Lukr

11.11 – Poznań / MTP 2

18.11 – Katowice / Mega Club

19.11 – Wrocław / Stary Klasztor

24.11 – Warszawa / Stodoła

26.11 – Gdynia / Ucho

Sprawdź także:
Dawid Podsiadło ogłasza jesienną trasę koncertową… po włosku

Jesienna trasa Marii Peszek obejmie dziesięć miast. “Sorry Polsko, ale znowu się udało. Karabin był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami Polskę A B C i D, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za Waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Kolejny raz zaskoczyliście mnie swoimi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →