fot. materiały prasowe

Milu prezentuje pierwszy singiel z nowego projektu, wywołując tym samym efekt „WOW”


14 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Milu prezentuje nam przełomowy dla siebie kawałek. WOW to kwintesencja osobowości artysty, która pełna jest sprzeczności.

Od przeszłości nie trzeba się odcinać

Milu zaprezentował nam właśnie pierwszy singiel z nadchodzącego projektu. Piosenka WOW udowadnia nam, że freestylowa przeszłość artysty stała się jego atutem, a nie zmorą.

Przeczytaj także: Czy to ptak, czy samolot? Nie, to Jakub Grabowski i jego nadchodzący pierwszy profesjonalny utwór

Milu
Milu / fot. okładka singla WOW

Milu, czyli wrocławski freestyle’owiec, przeciera swój studyjny warsztat. Robi to za pomocą świeżutkiego singla WOW, który – jak mówi sam artysta – jest taki jak on. Pełen sprzeczności i energicznych bodźców, które nie pozwalają mu wysiedzieć w miejscu. W nowym kawałku wokalista sprawnie łączy melodyjne linijki z mocnym trapowym bitem, okupując to wszystko niebywałą charyzmą.

WOW to dla mnie przełom. W końcu poczułem, że mogę sobie pozwolić na wszystko. Bo na tym dla mnie właśnie polega tworzenie muzyki. Ten numer idealnie odzwierciedla moją postać, mam w sobie wiele sprzeczności, przeskakuje emocjonalnie i klimatycznie – dokładnie jak moje życie. Bardzo szybko, ale właśnie to kocham

– mówi o utworze wokalista.

Nowy singiel zapowiada nam nadchodzący projekt NO I CO, będący wybuchową mieszanką
wielu styli i gatunków. Jego powstawanie dla wokalisty jest ważnym przedsięwzięciem, ponieważ za jego pomocą będzie on chciał pokazać nam, że przygoda z freestylem nie zamknęła go w jednej szufladzie. Otworzyła mu ona wiele muzycznych bram, do których Milu ma zamiar wejść z przytupem. Wyczekujcie więc nadchodzących nowości artysty, a już teraz posłuchajcie utworu WOW.

Milu – WOW, posłuchaj!

Za produkcje wideo i jego reżyserię odpowiada glitch bladé.

Milu prezentuje nam przełomowy dla siebie kawałek. WOW to kwintesencja osobowości artysty, która pełna jest sprzeczności. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →