Miley Cyrus w końcu zapowiada nowy album – „Plastic Hearts”


23 października 2020

Podziel się newsem:

Nareszcie! Miley Cyrus oficjalnie zapowiada premierę swojego nowego albumu. Plastic Hearts ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły!

Nie będzie więcej EPek, będzie cały album. Nowa Miley Cyrus nadchodzi

Ostatnie wydawnictwo Miley Cyrus to EPka SHE IS COMING wydana w zeszłym roku. W międzyczasie amerykańska wokalistka zdążyła porzucić plany wydania jeszcze dwóch EPek: HERE oraz EVERYTHING, które wspólnie z SHE IS COMING miały złożyć się na jeden, długogrający album #SHEISMILEYCYRUS.

Dostałam smsa od Miley Cyrus

Cyrus nie pozostawia jednak swoich fanów z niczym i przygotowała coś w zamian. Dziś rano obudził mnie sms, którego początek brzmiał następująco:

Jeśli to czytasz… wiedz, że cię kocham i doceniam na najgłębszym poziomie.

Wow. Brzmi intrygująco. Poderwałam się i z zainteresowaniem czytam dalej.

Pracę nad tym albumem zaczęłam ponad 2 lata temu. Myślałam, że to wszystko rozgryzłam. Nie tylko płytę z piosenkami i dźwiękami, ale całe to moje pieprzone życie. Ale nikt nie wystawia na próbę twojego ego tak, jak samo życie. Właśnie wtedy, gdy pomyślałam, że praca nad płytą jest już skończona… WSZYSTKO zostało wymazane. W tym większość treści związanych z muzyką.
Ponieważ WSZYSTKO się zmieniło.
Natura zrobiła to, co teraz uważam za przysługę i zniszczyła to, czego nie mogłam sobie odpuścić.
Straciłam dom w pożarze, ale odnalazłam siebie w jego popiele.
Na szczęście większość muzyki, która została spalona moi współpracownicy mieli zachowaną w dziennikach i komputerach wypełnionych piosenkami do serii EPek, nad którą wtedy pracowałam. Jednak wydawało mi się to niewłaściwe, aby opublikować moją „historię” (każda płyta jest ciągłą autobiografią) bez dużego, brakującego rozdziału.
Gdyby to był rozdział w mojej książce, to chyba nazwałabym go „Początkiem”, mimo że zwykle, gdy coś się kończy, nazywamy to „końcem”. Ale to było dalekie od końca.

Choć to jedynie sms od algorytmu obsługującego infolinię promocyjną Miley Cyrus, nie da się ukryć, że jego treść poruszyła mnie i sprawiła, że na nowy materiał tej amerykańskiej artystki czekam jeszcze bardziej, zwłaszcza, że Miley prezentuje nam ostatnio tak wiele różnorodnych wcieleń stylistycznych, że w zasadzie to nie wiadomo, czego można się po tym krążku spodziewać.

Plastic Hearts – data premiery nowego albumu Miley Cyrus, preorder i okładka

Jeśli jesteście równie zaintrygowani co ja – Plastic Hearts, siódmy studyjny album Miley Cyrus ukaże się 27 listopada. Jego preorder już teraz możecie zamawiać na oficjalnej stronie artystki. Nie przegapcie!

Miley Cyrus Plastic Hearts
Miley Cyrus – Plastic Hearts, okładka albumu

Nareszcie! Miley Cyrus oficjalnie zapowiada premierę swojego nowego albumu. Plastic Hearts ukaże się jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły! Nie będzie więcej EPek, będzie cały album. Nowa Miley Cyrus nadchodzi Ostatnie wydawnictwo Miley Cyrus to EPka SHE IS COMING wydana w zeszłym roku. W międzyczasie amerykańska wokalistka zdążyła porzucić plany wydania jeszcze dwóch EPek: HERE […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →