kadr z klipu do utworu „Legacy”

Mezo świętuje 20 lat „Mezokracji” singlem z Afu-rą


20 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił singiel Legacy autorstwa Meza i Afu-ry, będący hołdem dla wydanej 20 lat temu Mezokracji.

Marzenie o nagraniu z idolem

Mezo powraca z nowym singlem. Jednak w tym przypadku nie mówimy o byle utworze, a o naprawdę wyjątkowym wydawnictwie. Gościnnie na singlu Legacy udzielił się bowiem Afu-Ra. Raper pochodzący z Nowego Jorku, który przez lata współpracował m.in. z DJ-em Premierem, M.O.P. czy GZA. Jak sam Mezo twierdzi w opisie:

Wszystko zaczęło się od zajawki nowojorskim hip-hopem lat 90-tych. Afu-Ra był tego aktywnym uczestnikiem, nagrywając z takimi gwiazdami jak Dj Premier czy Jeru The Damaja

Mezo w opisie singla „Legacy”

Można więc mówić o spełnieniu przez niego marzenia z młodzieńczych lat. Tak ważny singiel zwiastuje równie ważne dla poznańskiego rapera wydawnictwo. Za produkcję Legacy odpowiada P.A.F.F.

Mezo x Afu-Ra – Legacy prod. P.A.F.F.

Wyjątkowe wydawnictwo na 20 lat Mezokracji

Singiel Legacy zwiastuje album o tym samym tytule. Nie należy spodziewać się jednak na nim wielu nowości, będzie to bowiem projekt kompilacyjny przypominający konstrukcyjnie Curtain Call Eminema:

Na LEGACY na winylu na którym znajdą się wszystkie moje najpopularniejsze numery takie jak SACRUM czy WAŻNE, ale także mniej oczywiste choć moje ulubione utwory takie jak ŚWIĘTY SPOKÓJ czy CREDO. W maju CD z najlepszą dwudziestką utworów z ostatnich 20 lat. Znajdzie się na nim także premierowy numer z Liberem, po 20 latach od naszych debiutanckich ŻEBY NIE BYŁO i ANIELE. Słowem – będzie się działo w 2023!

Szykuje się więc nie lada gratka dla fanów Mezo. Czekacie na jubileuszowe wydawnictwo od rapera z Poznania?

Do sieci trafił singiel Legacy autorstwa Meza i Afu-ry, będący hołdem dla wydanej 20 lat temu Mezokracji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Marzenie o nagraniu z idolem Mezo powraca […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →