enøize

Stachursky – „Doskozzza” w remiksie P.A.F.F.’a na 2. urodziny utworu


07 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

W Wielkanoc minęły 2 lata od pierwszego przesłania Doskozzzy Stachursky’ego na YouTube. Z okazji jubileuszu utworu na platformach streamingowych pojawiła się jego odświeżona wersja autorstwa P.A.F.F.’a.

Stachursky – jak powstała DOSKOZZZA?

W sekcji komentarzy pod pierwszą DOSKOZZZĄ na YouTube, która po kilku miesiącach podbijania internetu została z niewiadomych przyczyn zdjęta z platformy i zastąpiona nową wersją, większość obecnych była zgodna co do jednego – Stachursky żyje 10 lat przed nami.

Najlepsze określenie na pozycję nr. 1 z ostatniego albumu muzyka, 2K19, to psy trance’owa podróż przez psychodeliczną otchłań wszystkiego co niespodziewane.

Stachursky
caroline&irek / Musicart

Razu pewnego, przebywając na Dachu Świata w krainie Oświeconych Wojowników, uczestniczyłem w uroczystym spotkaniu, podczas którego poznałem pewnego czcigodnego Mistrza. Ów Mistrz Etyzer, dowiedziawszy się, że jestem z Polski, bardzo się ucieszył i wzruszył. Okazało się, że swego czasu, gościł kilka tygodni w naszym pięknym kraju, przemierzając go wzdłuż i wszerz, jednocześnie opisując mi szczegółowo jeden tydzień, który spędził z pewną grupą młodych ludzi zwaną „SZACOWNI KORBIARZE”.

Słuchając Jego frapującej opowieści, dotarło do mnie, że powinienem to opisać. I tak powstała DOSKOZZZA

– wyjaśniał w 2019 Stachursky

Zanim przejdziecie do sprawdzenia odświeżonej o 2 lata wersji, koniecznie zapoznajcie się z 6-minutowy oryginałem DOSKOZZZY.

STACHURSKYDOSKOZZZA

P.A.F.F. polskim mistrzem remiksów

Pawła Kasperskiego znacie – lub powinniście znać – jako P.A.F.F. oraz unitrΔ_Δudio. 10-letnie doświadczenie na elektronicznej scenie i portfolio ze współpracami z gwiazdami pokroju Major Lazer, Scooter, Emma Hewitt i HUCCI.

Taco Hemingway zrobił 9 zer. Raper jako pierwszy polski artysta z miliardem na Spotify.

To właśnie do niego należą remiksy do Co z Tobą Mała dla Skarby, Yin Yang Gedza i Taco Hemingway’a, oraz kultowe Chciałem być 2015 śp. Krzysztofa Krawczyka, z ponad 4.5 miliona wyświetleniami na YouTube.

unitrΔ_Δudio x Krzysztof KrawczykChciałem być 2015

Trapowa DOSKOZZZA

Dzień po drugich urodzinach DOSKOZZZY, na wszystkie platformy streamingowe wleciała jej odświeżona, będąca kompletną odwrotnością vibe’u oryginału, wersja – zamiast psy trance dostaliśmy solidny trap z drugim hard house’owym dropem, przy którym nie da się nie wskoczyć w pogo.

P.A.F.F. po raz kolejny zdziałał remiksowe cuda i nie pozostaje nam nic tylko się cieszyć, że po blisku 2 latach od pierwszego debiutu live na Czeluść Festiwal 2019, produkcja jest oficjalnie dostępna, wszędzie.

StachurskyDoskozzza (P.A.F.F. Remix)

W Wielkanoc minęły 2 lata od pierwszego przesłania Doskozzzy Stachursky’ego na YouTube. Z okazji jubileuszu utworu na platformach streamingowych pojawiła się jego odświeżona wersja autorstwa P.A.F.F.’a. Stachursky – jak powstała DOSKOZZZA? W sekcji komentarzy pod pierwszą DOSKOZZZĄ na YouTube, która po kilku miesiącach podbijania internetu została z niewiadomych przyczyn zdjęta z platformy i zastąpiona nową […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →