Major Lazer/Instagram

Major Lazer wzbogacili swój album „Music Is the Weapon” o 5 nowych utworów


29 marca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Czwarty studyjny album trio Major Lazer zatytułowany Music Is the Weapon doczekał się wersji Deluxe. W tym przypadku – Reloaded, na której znalazły się nigdy wcześniej nieopublikowane produkcje. Nowi goście? Sia, Labrinth, Guaynaa…

Czwarty album Major Lazer

Grupa Major Lazer, której aktualnymi członkami są Diplo, Walshy Fire i Ape Drums, specjalizuje się w tworzeniu tanecznych hitów. Artyści łączą w swojej muzyce afro-pop, dancehall, reggae i raggeaton z brzmieniami elektronicznymi.

Dotychczas największy hit Major Lazer, wyprodukowane wspólnie z DJ-em Snakem, Lean On (ft. ), przekroczyło niedawno trzy miliardy wyświetleń na YouTube.

Major Lazer & DJ Snake ft. Lean On

Music Is the Weapon to czwarty studyjny krążek trio, który według niezliczonych, zdementowanych przez Diplo, plotek miał być ich ostatnim.

Album ukazał się 23 października 2020 roku i w wersji standardowej zawiera dwanaście międzynarodowych kolaboracji.

Major Lazer - Music Is the Weapon Reloaded
materiały prasowe

Jak stać się projektem rozpoznawalnym na całym świecie?

Niezwykle skuteczna i wyróżniająca się w morzu pomysłów taktyka Major Lazer, zakłada tworzenie wspólnych produkcji z reprezentantami najróżniejszych narodowości, którzy w swoim kraju uchodzą za gwiazdy, ale na innych ważnych rynkach ich popularność jest dużo mniejsza.

Z tego tytułu na Music Is the Weapon znaleźli się chociażby Alessia Cara (Kanada), Busy Signal i Shenseea (Jamajka), Anitta i MC Lan (Brazylia), Nucleya i Rashmeet Kaur (Indie), czy Paloma Mami (Chile).

Major Lazer & Paloma Mami – QueLoQue

Music Is the Weapon (Reloaded)

W ostatni piątek marca Major Lazer wydali swego rodzaju wersję deluxe krążka z 2020 roku – Music Is the Weapon (Reloaded).

Nadchodzącą premierę rozszerzonego materiału zapowiadały opublikowane w ostatnich dwóch miesiącach single Pra te Machucar i Diplomatico.

Major Lazer – Diplomatico (feat. Guaynaa)

Finalnie na Reloaded znalazło się pięć nowych kawałków, po raz kolejny z międzynarodowymi gośćmi.

Na Diplomatico słyszymy Guaynaa, na C’est Cuit Aya Nakamurę i Swae Lee, a Titans powstało we współpracy z Sią i Labrinthem.

Album dopełniają wspomniane Pra te Machucar z Ludmillą, Suku Ward i ÀTTØØXXÁ i Hands Up z Mooonchil Sanelly i Morena Leraba.


Music Is the Weapon (Reloaded) – odsłuch albumu

Czwarty studyjny album trio Major Lazer zatytułowany Music Is the Weapon doczekał się wersji Deluxe. W tym przypadku – Reloaded, na której znalazły się nigdy wcześniej nieopublikowane produkcje. Nowi goście? Sia, Labrinth, Guaynaa… Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →