Metronomy świętują 10-lecie albumu „The English Riviera”. Będzie reedycja!

Obserwuj nas na instagramie:

Płyta The English Riviera kończy w tym roku 10 lat! Z tej okazji Metronomy wydają nową wersję albumu z niepublikowanymi dotąd utworami.

Przełomowy alubum Metronomy – The English Riviera ma już 10 lat

Album The English Riviera bez dwóch zdań wiąże się z przełomowym okresem w karierze Metronomy. To właśnie z tego krążka pochodzą największe przeboje grupy, takie jak The Look, The Bay, czy Everything Goes My Way, które dały brytyjskiemu zespołowi z pogranicza electropopu, IDM oraz indie największy rozgłos, a w koncekwencji przyniosły światowy sukces.

Metronomy – The Bay, posłuchaj

W tym roku, dokładnie 8 kwietnia minie okrągłe dziesięć lat od wydania tego krążka. Choć trasa koncertowa Metronomy (w tym trzy koncerty w Polsce), promująca najnowszy album zespołuMetronomy Forever, wciąż jest przekładana, Brytyjczycy znaleźli inny sposób na świętowanie i uczczenie tego wyjątkowego jubileuszu.

The English Riviera doczeka się reedycji

Muzycy zamierzają wydać nową, specjalną edycję krążka sprzed dziesięciu lat. Czym będzie się różniła od oryginału? Otóż znajdzie się na niej aż sześć niewydanych wcześniej piosenek, tak zwanych „odrzutów” z podstawowej wersji The English Riviera. Muzycy poinformowali o tym kilka dni temu na swoim Instagramie.

The English Riviera (10th Anniversary) – premiera i tracklista płyty

Preorder jubileuszowego wydania płyty The English Riviera jest już dostępny na oficjalnej stronie zespołu w dwóch formatach: na podwójnym winylu oraz na kasecie magnetofonowej. Pełna tracklista wraz z nowymi utworami prezentuje się następująco:

 1. The English Riviera
 2. We Broke Free
 3. Everything Goes My Way
 4. The Look
 5. She Wants
 6. Trouble
 7. The Bay
 8. Loving Arm
 9. Corrine
 10. Some Written
 11. Love Underlined

Outtakes:

 1. Aquarius (Outtake)
 2. Picking Up For You (Outtake)
 3. French Organ (Outtake)
 4. Friends (Outtake)
 5. The Ballad Of The 17 Year Old (Outtake)
 6. Jazz Odyssey (Outtake)
Metronomy - The English Riviera 10 lat reedycja
Metronomy – “The English Riviera (10th Anniversary)”, okładka płyty

Metronomy z nowym utworem Picking Up for You

Pierwszy z sześciu nowych utworów, które znajdą się na reedycji albumu The English Riviera już śmiga w streamingach. Posłuchajcie Picking Up for You!

Sprawdź również: Metronomy na Fest Festival 2019: „W muzyce jesteśmy tacy, jacy jesteśmy naprawdę” [wywiad]

Płyta The English Riviera kończy w tym roku 10 lat! Z tej okazji Metronomy wydają nową wersję albumu z niepublikowanymi dotąd utworami. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →