Metronomy wracają na koncerty klubowe do Polski!


17 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po udanym występie podczas Fest Festival w Chorzowie i premierze nowego albumu Metronomy Forever, brytyjska grupa zapowiada dwa klubowe koncerty w Polsce!

Metronomy

Brytyjska grupa, łącząca w swojej twórczości szeroko pojętą elektronikę, funk i muzykę indie właśnie wydała swój szósty album zatytułowany Metronomy Forever. To zbiór siedemnastu bardzo różnych utworów, na które wpływa miało… słuchanie radia przez lidera grupy Josepha Mounta! Posłuchajcie najnowszego albumu zespołu Metronomy!

Metronomy – Metronomy Forever, odsłuch:

Metronomy w Polsce, bilety

Zespół ostatni raz w Polsce był bardzo niedawno. W sierpniu wystąpił podczas Fest Festival w Chorzowie, gdzie na głównej scenie zagrał jeden z najbardziej oczekiwanych, tanecznych show. Naszą relację z festiwalu znajdziecie tutaj.

Nie musimy długo czekać, aby zobaczyć Metronomy ponownie w Polsce, gdyż w ramach promocji swojego najnowszego albumu – Metronomy Forever, zespół przyjedzie do nas w przyszłym roku aż na dwa klubowe koncerty.

Metronomy – Poznań

Gdzie: Klub Tama

Kiedy: 31 marca 2020

Bilety: kup na Biletomat.pl

Metronomy w Poznaniu

Metronomy – Warszawa

Gdzie: Klub Progresja

Kiedy: 1 kwietnia 2020

Bilety: kup na Biletomat.pl

Metronomy w Warszawie

Bilety na oba wydarzenia będą w sprzedaży od 20 września. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Tymczasem, zapraszamy Was do przeczytania naszej rozmowy z Josephem Mountem i Oscarem Cashem – członkami zespołu Metronomy!

Metronomy – Fest Festival 2019, wywiad

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Metronomy - Poznań, Warszawa | 31.03, 01.04.2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.