fot. Piotr Porębski

Mery Spolsky snuje „Trapowe opowiadanie” i zapowiada audiobook


26 października 2021

Podziel się newsem:

Mery Spolsky jest jak klaun wyskakujący z pudełka. Niby można spodziewać się po niej najdzikszych niespodzianek, ale kiedy przychodzi co do czego, okazuje się, że jej ruchy pozostały niezidentyfikowane. Najpierw książka, później trasa z live actami – czy audiobook Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj to ostateczny finał tego szaleństwa?

Mery Spolsky robi rzeczy, jakich się nie spodziewaliście

Parę dni temu pojawiły się pierwsze wzmianki o kolejnej niespodziance od Mery Spolsky w tym sezonie. Po zaskoczeniu książką oraz jej promocją – inną niż typowymi spotkaniami autorskimi, ciężko było wyczuć, czego można oczekiwać. I choć już wiemy, że chodzi o audiobooka Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, to tak ogranej reklamy dawno nie widziałam.

Literacki debiut artystki ukazał się w czerwcu, natomiast pierwszy live act zainspirowany książką odbędzie się w listopadzie w Warszawie. Po nim ruszą kolejne – łącznie trzynaście występów, które będą… właściwie dotąd nie wiadomo czym. I chyba lepiej sobie nie wyobrażać. Mery lubi zaskakiwać i wychodzi to jej lepiej niż świetnie. W takim przypadku uważam, że należy zwyczajnie jej na to pozwolić. Zostawić w spokoju, poczekać i… let her be. A cierpliwość z pewnością zostanie po stokroć wynagrodzona.

To kto już ma bilety?

Przeczytaj: „Identyfikuję się z Marysią, ale czasem jej nie lubię” – wywiad z Mery Spolsky

Mery Spolsky - Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act, rozpiska i bilety
via Facebook

Samoczytająca się książka to nie nowość, ale…

Nigdy nie byłam fanką audiobooków. Może to dziaderstwo, może nieumiejętność skupienia uwagi, ale no… nie. Za prędko odlatuję – nad czym pracuję przy słuchaniu podcastów i zaczynam powoli widzieć efekty. Jednak kiedy skonfrontowałam ideę audiobooka z książką Mery Spolsky, nie mogłabym być bardziej przekonana.

Jeśli jakaś książka została stworzona do tego, żeby stać się formą słuchowiskową, to właśnie Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj. Kropka, sprawa zamknięta.

Trapowe opowiadanie ukaże się 28 października jako przedsmak audiobooka książki artystki. Ustawiajcie przypomnienia i nie przegapcie – to nie ma opcji się nie udać.

Trapowe Opowiadanie (fragment audiobooka Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj)

Mery Spolsky była gościnią siódmego odcinka podcastu Miastosfera. Subskrybujcie kanał IDĘWTANGO na YouTube’ie, żeby być na bieżąco i wiedzieć, co piszczy w muzycznej branży.

Mery Spolsky: Mnie trzeba skumać | MIASTOSFERA 007

Mery Spolsky jest jak klaun wyskakujący z pudełka. Niby można spodziewać się po niej najdzikszych niespodzianek, ale kiedy przychodzi co do czego, okazuje się, że jej ruchy pozostały niezidentyfikowane. Najpierw książka, później trasa z live actami – czy audiobook Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj to ostateczny finał tego szaleństwa? Mery Spolsky robi rzeczy, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →