fot. Piotr Porębski

Mery Spolsky rusza w trasę z książką „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”


06 października 2021

Podziel się newsem:

ABSURD! Mery Spolsky nie przestaje zaskakiwać i zaprasza nas na trasę, podczas której wbrew pozorom nie zaprezentuje materiału ze swojego nowego albumu a… książkę! Sprawdźcie, o co chodzi!

SZAU! Mery Spolsky rusza w trasę z książką

W czerwcu tego roku ukazała się debiutancka książka Mery Spolsky o kontrowersyjnym tytule Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, która, mimo swojej z pozoru niezbyt pozytywnej aury, od razu skradła serca tysięcy czytelników i fanów artystki. Do bólu szczera i bezkompromisowa, ale też niezwykle intymna opowieść Mery Spolsky pozwoliła nam poznać bliżej Marysię, która jak się okazało – na co dzień mierzy się z wieloma wewnętrznymi demonami. Teraz artystka odsłania kolejne karty wykreowanego przez siebie, marysiowego uniwersum i zaprasza na wyjątkową trasę.

Zobacz również: „Identyfikuję się z Marysią, ale czasem jej nie lubię” – wywiad z Mery Spolsky

Mery Spolsky Jestem Marysia i chyba się zabije dzisiaj live act trasa
Mery Spolsky, fot. Piotr Porębski

Mery Spolsky zaprasza na wyjątkowe Live Acty z książką Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj w roli głównej

Jak mówi sama Mery Spolsky:

Chyba nie myśleliście, że na książce się skończy…

po czym dodaje:

Przygotowałam coś bardzo specjalnego. Zapraszam do świata Marysi!

Na tę wyjątkową trasę, zatytułowaną Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act, złoży się kilkanaście występów w największych miastach w całej Polsce, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia 2021 roku. Co nas czeka podczas tych niecodziennych, książkowych show?

Mery Spolsky - Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act, rozpiska i bilety
Mery Spolsky – „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act”

Nie, nie. Nie myślcie sobie, że usiądziecie wygodnie na krzesłach i weźmiecie udział w tradycyjnych spotkaniach z autorką złożonych z klasycznego wywiadu i podpisywania książek. To przecież Mery Spolsky, więc musi być prawdziwy SZAU! W informacji prasowej czytamy bowiem:

Wykreowana przez artystkę bohaterka Marysia (która pod czarną grzywką chowa czarne myśli) schodzi z zadrukowanych stron książki prosto na scenę, żeby na żywo opowiedzieć o samoakceptacji, śmierci, grubym brzuchu i miłości. Zajrzycie do jej świata, w którym nic nie jest tylko czarne i białe – absurd i abstrakcja mieszają się z prozą życia, a satyra ze smutkiem i tęsknotą.
Przygotujecie się na mieszankę muzyki, słowa, wizualnych doznań i czarnego humoru. W roli głównej: Mery Spolsky. W roli muzycznego narratora: producent muzyczny No Echoes.

Mery Spolsky zaprezentuje swoją książkę Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj na scenie

Wygląda na to, że przygotowane przez Mery Spolsky live acty w ramach trasy Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj będą pewną hybrydą sztuk, w ramach której nieodłączna część twórczości artystki – muzyka, zmiesza się z czymś na kształt stand-upu, one-man show i panelu w stylu TEDx. Jednym słowem, czeka nas prawdziwy performance w wykonaniu Mery Spolsky!

Sama artystka pisze o swojej nadchodzącej trasie Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act:

Chciałabym Was zaprosić do szalonego i czarno-białego świata Marysi, w którym nic nie jest tylko czarne i białe. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” LIVE ACT to nie będzie koncert, ani spektakl czy odczyt książki, nie będzie to też monodram. Więc co to będzie? To będzie stereodram! Czyli miks tego wszystkiego. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy z producentem No Echoes’em coś bardzo specjalnego. Przedstawimy Wam to podczas LIVE ACTU! No chodźcie… tylko

Mery Spolsky Jestem Marysia i chyba się zabije dzisiaj live act trasa
Mery Spolsky, fot. Piotr Porębski

Mery Spolsky – Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act, rozpiska trasy i bilety

Sprawdźcie kiedy i gdzie dokładnie będziecie mogli wziąć udział w tych wyjątkowych wydarzeniach z trasy Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act! Sprzedaż biletów na każde z nich rusza już w czwartek, 7 października 2021 roku. o godzinie 12:00! Nie może Was tam zabraknąć, a więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Mery Spolsky - Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act, rozpiska i bilety
Mery Spolsky – „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj Live Act”, jesień 2021

Mery Spolsky w Miastosferze

Nie przegapcie również wywiadu z Mery Spolsky, którą jakiś czas temu gościliśmy w naszym podcaście Miastosfera. Wraz z prowadzącymi Noviką i Lexem artystka porozmawiała miedzy innymi o swojej książce Jestem Marysia i chyba się zabije dzisiaj i nie tylko. Sprawdźcie i subskrybujcie kanał IDEWTANGO na YouTube aby nie przegapić kolejnych odcinków Miastosfery!

ABSURD! Mery Spolsky nie przestaje zaskakiwać i zaprasza nas na trasę, podczas której wbrew pozorom nie zaprezentuje materiału ze swojego nowego albumu a… książkę! Sprawdźcie, o co chodzi! SZAU! Mery Spolsky rusza w trasę z książką W czerwcu tego roku ukazała się debiutancka książka Mery Spolsky o kontrowersyjnym tytule Jestem Marysia i chyba się zabiję […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →