kadr z filmu

„Matrix Zmartwychwstania” z finałowym zwiastunem


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i… czekamy. Na kilkanaście dni przed premierą, w Internecie ukazał się finałowy zwiastun filmu Matrix Zmartwychwstania.

Restart symulacji

Rozpoczynamy końcowe odliczanie do premiery filmu Matrix Zmartwychwstania. Po krótkiej zajawce z zeszłego tygodnia, Warner Bros. wypuściło finałowy zwiastun czwartej części historii hakera Thomasa Andersona, alias Neo. Hype na film jest spory, bo Matrix jest niewątpliwie dziełem kultowym i przełomowym. Jest także po prostu bardzo dobrym filmem nawet wtedy, kiedy odrzucimy ciężar filozoficznych dywagacji oraz oczywistych odwołań do religii.

Nie do końca to samo można powiedzieć o drugiej i trzeciej części, stąd też zrozumiały dystans, ostrożność i obawy wielu widzów co do filmu Matrix Zmartwychwstania. Wiemy doskonale, jakie trendy od ładnych paru lat panują w Hollywood i wygląda na to, że moda na remake’owanie i wskrzeszanie wszystkiego co popadnie, jeszcze z nami zostanie. Czego oczekuję od czwartej odsłony walki pomiędzy ludźmi a maszynami? Po prostu dobrego filmu. Może nie na poziomie jedynki, ale mam cichą nadzieję oraz przeczucie, że dostaniemy solidną produkcję. Bo jak lubię powtarzać: wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować.

„Matrix Zmartwychwstania” z finałowym zwiastunem
Matrix Zmartwychwstania, plakat filmu

Nowy-stary Matrix

Co wiemy o fabule nadchodzącego filmu? Niewiele. Studio trzyma wszystko w ścisłej tajemnicy, ale jak wynika z poprzednich materiałów wideo, jak i informacji od Warner Bros., historia w pewien sposób zatoczy koło.

W świecie dwóch rzeczywistości – codzienności i tego, co się za nią kryje – Thomas Anderson będzie musiał raz jeszcze podążyć za białym królikiem. Wybór, będący iluzją, wciąż jest jedyną drogą do lub z Matrixa, który jest silniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Film wyreżyserowała Lana Wachowski, a wystąpią w nim Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas i Jada Pinkett Smith. Matrix Zmartwychwstania trafi do kin już 22 grudnia, a przed Wami zapowiadany, ostatni zwiastun.

Matrix Zmartwychwstania, zobacz zwiastun

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i… czekamy. Na kilkanaście dni przed premierą, w Internecie ukazał się finałowy zwiastun filmu Matrix Zmartwychwstania. Restart symulacji Rozpoczynamy końcowe odliczanie do premiery filmu Matrix Zmartwychwstania. Po krótkiej zajawce z zeszłego tygodnia, Warner Bros. wypuściło finałowy zwiastun czwartej części historii hakera Thomasa Andersona, alias Neo. Hype na film jest […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →