kadr ze zwiastuna

„Matrix Zmartwychwstania” – jest drugi zwiastun


02 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się drugi zwiastun filmu Matrix Zmartwychwstania. Witamy w prawdziwym świecie.

Matrix i pompowanie balonika

Matrix Zmartwychwstania jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Twórcy dosyć długo trzymali nas w niepewności, bo pierwszy zwiastun czwartej części przygód Neo ukazał się dopiero w pierwszej połowie września. Niemniej jednak hype na tę produkcję jest ogromny. Pytanie, czy pompowanie tego balonika nie skończy się źle? Wszyscy doskonale wiemy, jak często ciśnienie i oczekiwania ze strony fanów potrafią wpłynąć na odbiór filmu.

Myślę, że spora część z nas nieco z dystansem podchodziła do informacji o tym, że powstaje nowy Matrix. Częściowo dlatego, że mamy obecnie modę na dalsze ciągnięcie serii i remaki. Dystans wynikał zapewne także z niepokoju o historię: pierwszy Matrix był filmem przełomowym na wielu płaszczyznach. Dziś jest klasykiem kina science-fiction. Zapisał się już w historii kinematografii i zachodzi obawa, że nowa część zepsuje nieco pomnik zbudowany przez jedynkę. Bo fundamenty i tak zostały już podkopane przez drugą i trzecią część.

„Matrix Zmartwychwstania”: jest drugi zwiastun
Matrix Zmartwychwstania, plakat filmu

Niebieska czy czerwona?

Nadal do końca nie wiadomo, jaką historię opowie Matrix Zmartwychwstania. Z pierwszego zwiastunu można wywnioskować, że film w pewnym stopniu zrestartuje to, co już widzieliśmy. Enigmatyczny opis fabuły produkcji również za wiele nie mówi, ale może to i lepiej.

W świecie dwóch rzeczywistości – codzienności i tego, co się za nią kryje – Thomas Anderson będzie musiał raz jeszcze podążyć za białym królikiem. Wybór, będący iluzją, wciąż jest jedyną drogą do lub z Matrixa, który jest silniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Film wyreżyserowała Lana Wachowski, a wystąpią w nim Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas i Jada Pinkett Smith. Matrix Zmartwychwstania trafi do kin już 22 grudnia, a my na razie możemy oglądać drugi zwiastun produkcji. Macie déjà vu?

Matrix Zmartwychwstania – Déjà Vu, zobacz zwiastun

W Internecie ukazał się drugi zwiastun filmu Matrix Zmartwychwstania. Witamy w prawdziwym świecie. Matrix i pompowanie balonika Matrix Zmartwychwstania jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Twórcy dosyć długo trzymali nas w niepewności, bo pierwszy zwiastun czwartej części przygód Neo ukazał się dopiero w pierwszej połowie września. Niemniej jednak hype na tę produkcję jest […]

Kup bilety na koncert Palucha w Zabrzu

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →