kadr z klipu do utworu „JESTEM POJ384NY”

Singiel Maty w najlepszej trójce zestawienia Spotify


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Mata wraz ze swoim singlem JESTEM POJ384NY trafił na podium najczęściej słuchanych nowych utworów na świecie w platformie Spotify. Sprawdź szczegóły!

Podium Spotify przejęte

Gdy Mata wydaje nowy numer, pewne jest, że będzie odsłuchiwany astronomiczne ilości razy w ciągu najbliższych kilku dni. W przypadku JESTEM POJ384NY ta liczba wystarczyła do pokonania dość niezwykłej bariery. Nowy numer Matczaka stał się bowiem w trzecim najczęściej odsłuchiwanym nowym utworem na świecie. Wyżej zawędrowali jedynie Nicki Minaj z Super Freaky Girl oraz Luan Santana i Luisa Souza z Coração Cigano (Ao Vivo). Mata okazał się tym samym lepszy m.in. od Eda Sheerana, który gościnnie udzielił się na Noche de Novela Paulo Londry. Poniżej możecie sprawdzić pełne zestawienie najczęściej słuchanych nowych singli na platformie Spotify.

Światowe zestawienie nowych singli Spotify

Mata na półmetku trasy

JESTEM POJ384NY jest utworem, jak wskazuje jego opis, stworzonym z okazji półmetka trasy Maty, którego klip doskonale obrazuje to, co się na niej dzieje. Z pozostałymi 6 występami Matczak powróci we wrześniu. Jeśli natomiast chodzi o nową muzykę, ciężko przewidzieć kolejne ruchy reprezentanta SBM Label. Zarówno w przypadku Patoprohibicji (28.01.2022), jak i JESTEM POJ384NY próżno szukać informacji, czy są to utwory zwiastujące nowy album Maty, czy jedynie luźne single komentujące obecną rzeczywistość rapera. Jedna rzecz jest jednak pewna. Jeśli trzeci legalny projekt Matczaka miałby się ukazać jeszcze w tym roku, to będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2022 roku w polskim rapie.

Mata – JESTEM POJ384NY prod. Pedro, Flory, francis, Mata

Mata wraz ze swoim singlem JESTEM POJ384NY trafił na podium najczęściej słuchanych nowych utworów na świecie w platformie Spotify. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →