okładka płyty „<33”

Mata odejdzie z SBM Label? Wszystko na to wskazuje


24 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas trwającego SBM Ffestivalu Mata zasugerował, że prawdopodobnie odejdzie ze swojej obecnej wytwórni, SBM Label.

Czas opuścić gniazdo?

Podczas swojego koncertu na SBM Ffestivalu w pewnym momencie Mata wypowiedział słowa, które mocno zaniepokoiły wielu fanów SBM Label:

Chciałem podziękować SBM za to, że nauczyli mnie latać. I pora już opuścić gniazdo. Dziękuję wam.

Ciężko to tak naprawdę odczytać inaczej, niż pożegnanie z fanami i z wytwórnią. Jest to o tyle ciekawe, że w styczniu tego roku po premierze utworu Młody Paderewski, gdy pojawiały się plotki dotyczące odejścia Maty z SBM-u, zostały one bardzo szybko ucięte. Nie wiemy, czy wówczas było już coś na rzeczy. Cóż, w tym momencie nawet nie ma pewności, że raper odejdzie z wytwórni, jednak jego słowa brzmią bardzo sugestywnie. Koncert na SBM Ffestivalu był wyjątkowy także z jeszcze jednego powodu. Mata zagrał sporo utworów ze swojej nadchodzącej płyty.

Nagranie koncertu Maty z fanpage’a HIB HOB XD

<33 nadchodzi wielkimi krokami

Wraz z premierą utworu Płyta nie siada, poznaliśmy kolejne szczegóły albumu <33. Do sprzedaży trafiła standardowa wersja preorderu płyty, która zadebiutuje już 8 września. Ponadto Mata pokazał także okładkę swojego nadchodzącego wydawnictwa. Co ciekawe, jeśli wejdzie się w presave płyty na Spotify można bez trudu znaleźć tracklistę albumu. Z dotychczas opublikowanych utworów znajdują się na niej: Płyta nie siada, Kryształowa kula, a także M. Dodatkowo na <33 trafi Różowe Osh33, którego fragment możemy usłyszeć na reklamie współpracy Maty i Oshee.

Mata odejdzie z SBM Label? Wszystko na to wskazuje

Podczas trwającego SBM Ffestivalu Mata zasugerował, że prawdopodobnie odejdzie ze swojej obecnej wytwórni, SBM Label. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Czas opuścić gniazdo? Podczas swojego koncertu na SBM Ffestivalu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →