Powstał mash-up Palucha i Tame Impali i… jest doskonały


14 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Wiele rzeczy już było mash-upowanych ze sobą, ale żeby tak połączyć razem Palucha i psychodeliczny projekt? Tego naprawdę jeszcze nie grali.

Paluch i drugie życie jego hitu

Kawałek OKO (Ostatni Krzyk Osiedla) pojawił się w sieci pięć lat temu i wywołał niemałe zamieszanie. Wiadomo, Paluch ma kilka numerów, które są zdecydowanie bardziej popularne (na czele z Bez strachu, które zaraz przekroczy 100 milionów wyświetleń), ale ten wyjątkowo wrył się w pamięć słuchaczy. Nie dziwimy się zatem, że jeden z youtube’owych twórców postanowił kreatywnie go przerobić. Odpowiedzcie sobie jednak na jedno ważne pytanie: czy wpadlibyście na to, by połączyć hardego poznaniaka z Tame Impalą? No właśnie.

Paluch x Tame Impala - mash up

Jak się okazało nawijka szefa BOR doskonale pasuje do utworu The Less I Know the Better, jednego z najmocniejszych punktów albumu Currents z 2015 roku. Co ciekawe, mash-up powstał 25 marca, czyli trzy tygodnie temu i dopiero teraz zaczął pojawiać się na licznych wallach. Na razie ma więc na koncie ledwie nieco ponad pięć tysięcy klików, ale ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się viralem. Lepiej poznajcie go już teraz, żebyście potem nie byli zdziwieni.

TAME IMPALUCH

Takie wrzutki podbijają polski internet

Ostatnio głośno zrobiło się o Młodym Klaksonie, który wyspecjalizował się w przerabianiu starych utworów na drill. Gość ma już na rozkładzie m.in. Kasię Cerekwicką, Mezo, Kombi, Bajm czy Wilki, więc to naprawdę za daleki odlot.

Wilki – Urke ale to drill

Czy takie przeróbki to nowość w środowisku? Otóż nie. Ci starsi pamiętają zapewne jedną z zabawniejszych rzeczy czasów początków YouTube’a, czyli mix To jest to Hemp Gru i Coco Jumbo Mr. Presidenta. Ci młodsi mogą za to kojarzyć choćby blendy 2stego, które znalazły się na Elektryce Quebonafide. Całkiem słusznie można stwierdzić, że polskim raperom często brakuje luzu, ale też trzeba dodać – wokół ich bywało i nadal bywa zabawnie. Połączony utwór Palucha z hitem Tame Impali tylko to potwierdza.

Quebonafide x 2sty – Czeszę Umysł (ft. Otsochodzi, Dj Flip, Major Lazer)

Paluch – Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków – bilety

Jesteśmy pewni, że ten kreatywny mash-up nie będzie grany na koncertach, ale warto wiedzieć, że poznaniak zapowiedział już kilka występów. Bilety znajdziecie oczywiście na Biletomat.pl.

Wiele rzeczy już było mash-upowanych ze sobą, ale żeby tak połączyć razem Palucha i psychodeliczny projekt? Tego naprawdę jeszcze nie grali. Paluch i drugie życie jego hitu Kawałek OKO (Ostatni Krzyk Osiedla) pojawił się w sieci pięć lat temu i wywołał niemałe zamieszanie. Wiadomo, Paluch ma kilka numerów, które są zdecydowanie bardziej popularne (na czele […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Paluch | 15.05 Poznań, Skwer Play | 21.05 Warszawa, Letnia Scena Progresji | 25.06 Kraków, AreNa Lato

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →