materiały prasowe

Markowska, Kukulska, Sójka i Tomson w nowej wersji „Chodź, pomaluj mój świat”

Podziel się newsem:

Artyści wytwórni Agora Music w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka i Tomson z Afromental połączyli siły w hołdzie dla Ukrainy.

Artyści Agory śpiewają dla Ukrainy

Słowa przeboju grupy 2+1 – Chodź, pomaluj mój świat stały się dzisiaj bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej. Dziś wszyscy jesteśmy solidarni z Ukrainą i staramy się przemalowywać brutalną, wojenną rzeczywistość na żółto i na niebiesko, w barwach flagi ukraińskiej. Nic więc dziwnego, że utwór ten doczekał się w dzisiejszych okolicznościach nowego wykonania.

Zobacz również: Muzyka ponownie łączy, czyli jak artyści jednoczą się wokół Ukrainy [aktualizowane na bieżąco]

Markowska, Kukulska, Sójka i Tomson Codź pomaluj mój świat
Ilustracja: Andrzej Pągowski

Nowej interpretacji piosenki podjęli się artyści reprezentujący wytwórnię Agora Music, w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka oraz Tomson z zespołu Afromental. Ich wykonanie Chodź, pomaluj mój świat to wyraz solidarności labelu z dotkniętą wojną Ukrainą. Całość dochodu z odsłuchań i kupna piosenki zostanie przekazana na rzecz pomocy Ukrainie za pośrednictwem fundacji Ocalenie.

Historia tworzy się na naszych oczach. Czasem jej bieg jest niezrozumiały dla nikogo, a okoliczności, w których musimy się odnaleźć, są trudne i zaskakujące. Jesteśmy solidarni z Ukrainą – wszyscy jesteśmy dziś Ukraińcami. Kiedy nie potrafimy znaleźć słów, otuchy dodaje nam muzyka

– czytamy w informacji prasowej.

Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka, Tomson – Chodź, pomaluj mój świat, posłuchaj!

Artyści wytwórni Agora Music w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka i Tomson z Afromental połączyli siły w hołdzie dla Ukrainy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →