materiały prasowe

Markowska, Kukulska, Sójka i Tomson w nowej wersji „Chodź, pomaluj mój świat”

Obserwuj nas na instagramie:

Artyści wytwórni Agora Music w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka i Tomson z Afromental połączyli siły w hołdzie dla Ukrainy.

Artyści Agory śpiewają dla Ukrainy

Słowa przeboju grupy 2+1 – Chodź, pomaluj mój świat stały się dzisiaj bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej. Dziś wszyscy jesteśmy solidarni z Ukrainą i staramy się przemalowywać brutalną, wojenną rzeczywistość na żółto i na niebiesko, w barwach flagi ukraińskiej. Nic więc dziwnego, że utwór ten doczekał się w dzisiejszych okolicznościach nowego wykonania.

Zobacz również: Muzyka ponownie łączy, czyli jak artyści jednoczą się wokół Ukrainy [aktualizowane na bieżąco]

Markowska, Kukulska, Sójka i Tomson Codź pomaluj mój świat
Ilustracja: Andrzej Pągowski

Nowej interpretacji piosenki podjęli się artyści reprezentujący wytwórnię Agora Music, w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka oraz Tomson z zespołu Afromental. Ich wykonanie Chodź, pomaluj mój świat to wyraz solidarności labelu z dotkniętą wojną Ukrainą. Całość dochodu z odsłuchań i kupna piosenki zostanie przekazana na rzecz pomocy Ukrainie za pośrednictwem fundacji Ocalenie.

Historia tworzy się na naszych oczach. Czasem jej bieg jest niezrozumiały dla nikogo, a okoliczności, w których musimy się odnaleźć, są trudne i zaskakujące. Jesteśmy solidarni z Ukrainą – wszyscy jesteśmy dziś Ukraińcami. Kiedy nie potrafimy znaleźć słów, otuchy dodaje nam muzyka

– czytamy w informacji prasowej.

Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka, Tomson – Chodź, pomaluj mój świat, posłuchaj!

Artyści wytwórni Agora Music w składzie: Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Marcin Sójka i Tomson z Afromental połączyli siły w hołdzie dla Ukrainy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →