fot. materiały prasowe

Patrycja Markowska i Robert Gawliński oddają nam swoje hippisowskie dusze w utworze „Aż do rana”


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Patrycja Markowska i jej Wilczy pęd nie mają zamiaru się zatrzymywać. Do niezmordowanego tańca Aż do rana dołącza Robert Gawliński.

W pogoni za nieuchwytnym

Patrycja Markowska po raz kolejny pokazuje nam swojego hippisowskiego pazura. Promocja wydanego w tym roku albumu Wilczy Pęd nadal trwa. Tym razem jest to teledysk do romantycznego utworu Aż do rana.

Przeczytaj także: Wilk, Indianie i Patrycja Markowska – oto Wilczy Pęd!

Patrycja Markowska
fot. materiały prasowe

Na taki album ze strony Markowskiej czekało chyba wielu. Autentyczny, spójny i przede wszystkim zaskakujący krążek Wilczy Pęd okazał się strzałem w dziesiątkę i powrotem do znanej nam dobrze (lecz nieco zakurzonej) hippisowskiej natury artystki. W jej uwydatnieniu pomógł wokalistce Robert Gawliński, którego możemy usłyszeć na najświeższym wydaniu Markowskiej – utworze Aż do rana. Piosenka w wersji płytowej była balladą, którą budowały brzmienia kwartetu smyczkowego, jednak tutaj dostaliśmy wersję radiową, ukazującą nam pełnię obu charakterów wokalistów.

Patrycja Markowska & Robert Gawliński – Aż do rana (Radio edit), posłuchaj!

Mój kochany Lennon (tak nazywam Roberta), zadzwonił do mnie i zapytał, czy chcę jego kawałek na nową płytę. Jestem jego wielką fanką, więc na początku wręcz wstydziłam się z nim rozmawiać (śmiech), ale bardzo szybko przełamaliśmy lody. Zaproponowałam Robertowi, abyśmy razem napisali tekst i razem zaśpiewali. Uwielbiam takie bezpretensjonalne, ponadczasowe utwory bez napinki, a ten duet to spełnienie mojego skrytego marzenia!

– mówi o stworzonym duecie Patrycja Markowska.

Producentami muzycznymi piosenki na płycie są Mariusz Obijalski i Maciej Wasio, którzy nadali jej balladowy, beatlesowski charakter. Wersję radiową stworzył Marcin Limek i zdecydowanie różni się ona od oryginalnej wersji. Jest folkowo, letnio i hippisowsko. Autorami muzyki są Robert Gawliński i Mariusz Obijalski. 

Patrycja Markowska i jej Wilczy pęd nie mają zamiaru się zatrzymywać. Do niezmordowanego tańca Aż do rana dołącza Robert Gawliński. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →