fot. materiały prasowe

Marcin Maciejczak zaprasza nas do muzycznego tańca w singlu „Tylko świat”


30 września 2022

Podziel się newsem:

Marcin Maciejczak powraca po krótkiej przerwie. Nowy singiel wokalisty, Tylko świat, to zaproszenie do niezwykle enigmatycznego świata.

Nowy utwór w zupełnie nowej przestrzeni

Po krótkiej przerwie wydawniczej, jaką młody Marcin Maciejczak zrobił sobie po wydaniu debiutanckiego albumu Tamte Dni, w końcu doczekaliśmy się muzycznej nowości. Piosenka Tylko świat została stworzona dzięki współpracy wokalisty z producentką Chloe Martini.

Przeczytaj także: Moje Rytmy #41: Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak zaprasza nas do muzycznego tańca w singlu „Tylko świat"

Debiutancki album wokalisty został zaprezentowany między innymi podczas letnich koncertów, w tym na tym, który miał miejsce na Olsztyn Green Festivalu. Już wtedy publiczność pokazała, że jest głodna wokalu młodego artysty, który potrafił za jego pomocą czarować i budować nowe światy. I tak po zakończeniu wakacji Marcin Maciejczak uraczył nas w końcu najnowszą propozycją. Piosenka tamte dni powstała dzięki współpracy ze znakomitą producentką Chloe Martini.

Utwór opowiada o próbach stawienia czoła własnym lękom i przeciwnościom losu, z którymi mierzył się również sam Marcin Maciejczak. Piosenka ma pokazać nam, że mimo stałego rozwoju i poszerzania naszych społecznych świadomości dalej jesteśmy zamknięci na wiele tematów, od których oddzielamy się grubym murem. Na pochwałę zasługuje tutaj również konstrukcja utworu, która w pewnym, dość niespodziewanym, momencie zalicza brzmieniowy zwrot, który w myśl słów tekstu ponownie spycha nas w otchłań bolesnej przeszłości, z którą musimy się zmierzyć po raz kolejny.

Marcin Maciejczak – tylko świat, posłuchaj!

Do utworu tylko świat został również przygotowany specjalny visualiser, które razem z wokalistą stworzył reżyser i fotograf Maciej Nowak. Panowie stworzyli razem doskonałe wizualne uzupełnienie utworów z nadchodzącej EP-ki Marcina, a efekty tej współpracy będzie można podziwiać jeszcze w tym roku, bowiem tylko świat to zaledwie pierwsza z wielu muzycznych niespodzianek, jakie młody artysta przygotował dla nas w najbliższych miesiącach.

Marcin Maciejczak powraca po krótkiej przerwie. Nowy singiel wokalisty, Tylko świat, to zaproszenie do niezwykle enigmatycznego świata. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Nowy utwór […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →