fot. materiały prasowe

Marcin Maciejczak opowiada o trudach Generacji Z w nowym singlu zatytułowanym „gasnę”


21 października 2022

Podziel się newsem:

Marcin Maciejczak zaprezentował właśnie swój nowy utwór zatytułowany gasnę. Jest to piosenka, która opowiada o problemach Generacji Z.

Problemy mierzone różnymi miarami

Marcin Maciejczak rozpędza się na dobre. Po wydanym pod koniec września utworze Tylko świat stworzonym razem z producentką Chloe Martini przyszedł czas na kolejną zapowiedź następnego wydawnictwa, które postara się powtórzyć sukces debiutanckiego albumu młodego wokalisty zatytułowanego Tamte Dni. Najnowszy utwór gasnę opowiada o trudach, jakim Maciejczak, a także inni przedstawiciele Generacji Z muszą stawić czoła.

Przeczytaj także: Marcin Maciejczak zaprasza nas do muzycznego tańca w singlu Tylko świat

Marcin Maciejczak
fot. materiały prasowe

Tak jak w przypadku poprzedniego singla Chloe Martini również wsparła tutaj młodego wokalistę, by razem z nim stworzyć produkcję na naprawdę dobrym poziomie. Utwór gasnę zabiera nas w podróż po dwóch równoległych światach, które zderzają się ze sobą w pewnym punkcie. Piosenka opowiada o trudach, jakie stoją przed nami po wyzbyciu się ze swojego życia toksyczności, która stale ciągnęła nas na dno. Daję nam również światełko w tunelu, które zapewnia, że zachowany spokój pozwoli dryfować po nawet najbardziej wzburzonym morzu.

Dopóki mamy siłę walczyć, bierzemy aktywny udział w wydarzeniach. Gorzej, gdy świat zaczyna się toczyć bez naszego udziału, a my godzimy się na ten stan rzeczy. W pustce odnajdujemy spokój i poczucie bezpieczeństwa, a wołanie o pomoc jest już tylko echem

– mówi o singlu Marcin Maciejczak.

Marcin Maciejczak – gasnę, posłuchaj!

Do utworu powstał visualiser, przy którego realizacji Marcin współpracował z reżyserem i fotografem Maciejem Nowakiem. Jest on również zapowiedzą EP-ki hypno, która ukaże się już 25 listopada.

Marcin Maciejczak zaprezentował właśnie swój nowy utwór zatytułowany gasnę. Jest to piosenka, która opowiada o problemach Generacji Z. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Problemy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →