Måneskin z polską premierą swojej drugiej płyty – „Teatro D’ira. Volume 1”


14 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Måneskin znakomicie wykorzystuje nagły rozgłos, który zyskał po wygraniu Eurowizji. Zasięgi zespołu znacznie się rozrosły, podobnie jak zainteresowanie ich muzyką, ponad singlowymi kawałkami. Jutro, 15 czerwca odbędzie się polska premiera albumu Teatro D’ira. Volume 1, który w końcu trafi do stacjonarnych sklepów.

Måneskin – Europa w oczekiwaniu na trasę

Włoska grupa ostatnimi tygodniami jest muzycznym tematem numer jeden. Nie schodzi z głośników, nie schodzi też z języków, a to wszystko za sprawą kontentu, dostarczanego fanom przez członków grupy via social media. Domniemana współpraca z Miley Cyrus to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Słuchacze z całej Europy – ba, ośmielę się powiedzieć, że z całego świata – czekają przede wszystkim na trasę koncertową. A Måneskin w najlepsze tę niecierpliwość podsyca, dzieląc się nagraniami z prób, a także prezentując materiały prosto z backstage’u. Na razie jednak plany Victorii, Damiano, Ethana i Thomasa co do międzynarodowych występów pozostają tajemnicą.

Zespół szykuje się do koncertów w ojczystej Italii, został również potwierdzony ich udział w dwóch niemieckich festiwalach – Rock am Ring oraz Rock im Park. Być może tego lata grupa zawita również do Polski, lecz te pogłoski nie zostały oficjalnie potwierdzone. Fani znad Wisły mają jednak powody do radości – od jutra do sprzedaży trafi drugi krążek zespołu, Teatro D’ira. Volume 1. Znajdziecie na nim między innymi utwór, który zapewnił Włochom wygraną w Eurowizji Zitti e buoni.

Przeczytaj: Måneskin jeszcze tego lata zagra koncert w Polsce? To prawdopodobne

Måneskin z polską premierą swojej drugiej płyty - "Teatro D'ira. Volume 1"
„Teatro D’ira. Volume 1” – okładka albumu

Teatro D’ira. Volume 1 – album dostępny dla polskich fanów

Już jutro odbędzie się oficjalna polska premiera drugiego albumu zespołu Måneskin. Początkowo została zapowiedziana na 11 czerwca, jednakże finalnie ukaże się w ten wtorek. Płyta ma być dostępna wyłącznie w sieci salonów Empik. Jest to nie lada gratka dla fanów, którzy chcieliby mieć w swojej kolekcji fizyczne wydanie krążka. Płyta ukaże się zarówno w formie CD, jak i na winylu.

Tracklista

1. Zitti e buoni
2. Coraline 
3. Lividi sui gomiti 
4. I Wanna Be Your Slave 
5. In nome del padre 
6. For Your Love 
7. La paura del buio 
8. Vent’anni 


Måneskin – Teatro D’ira. Volume 1 – odsłuch albumu

Måneskin znakomicie wykorzystuje nagły rozgłos, który zyskał po wygraniu Eurowizji. Zasięgi zespołu znacznie się rozrosły, podobnie jak zainteresowanie ich muzyką, ponad singlowymi kawałkami. Jutro, 15 czerwca odbędzie się polska premiera albumu Teatro D’ira. Volume 1, który w końcu trafi do stacjonarnych sklepów. Måneskin – Europa w oczekiwaniu na trasę Włoska grupa ostatnimi tygodniami jest muzycznym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →