fot. Marie Marou

Måneskin z nowym singlem „Mammamia”. Będzie włosko?


30 września 2021

Podziel się newsem:

Måneskin właśnie podzielił się informacją o swoim nowym singlu. Utwór nosi tytuł Mammamia i zapowiada kontynuację albumu Teatro D’ira. Volume 1 oraz promuje europejską trasę koncertową Loud Kids On Tour, w którą zespół wyruszy już w przyszłym roku.

Måneskin kręci sold out na sold oucie

Paryż, Berlin, Rzym, Wiedeń, Warszawa – nieważne. Obecnie zdobycie biletów na Måneskin graniczy z cudem. Dwa dni temu dla członków AlterKlubu ruszyła przedsprzedaż wejściówek na koncert zespołu na warszawskim Torwarze, a fani i tak musieli się zmagać z irytującym errorem strony. Nie wszyscy oczywiście wyszli z tej bitwy zwycięsko – spora część osób próbowała swych sił dzisiaj. Bilety w regularnej sprzedaży pojawiły się równo o 12.00, jednak niemalże od razu zostały wyprzedane. Obecnie na stronach dedukowanych do zakupu wejściówek zobaczycie jedynie komunikat informujący o braku dostępnych miejsc.

Przeczytaj: Måneskin: Loud Kids On Tour. Będzie koncert w Polsce

Podobnie dzieje się zresztą w innych europejskich stolicach. Nieważne, gdzie grają – wszędzie budzą sensację, a fani jeżdżą za nimi bez względu na długość trasy i liczbę kilometrów do pokonania.

Maneskin nowy singiel mammamia
fot. Marie Marou

Mammamia, więc będzie po włosku? Oby!

Zespół 19 sierpnia sprawdził się na koncercie przed polską publicznością w ramach festiwalu Open’er Park. Ich repertuar podczas tamtego wieczoru nieco jednak odstawał od wyobrażeń fanów, którzy ewidentnie wymarzyli sobie wieczór z włoskimi balladami. Czy nadchodzący utwór Måneskin im to wynagrodzi?

Måneskin – Morirò da Re

Mammamia to najnowszy singiel grupy, który swoją premierę będzie mieć już 8 października. Jeśli jednak wcześniej dodacie go do swej biblioteki, możecie zostać wybranymi do udziału w przedpremierowym odsłuchu, który odbędzie się dzień wcześniej. Żeby wygrać, wystarczy zapisać się na pre-save – no i mieć odrobinę szczęścia.

Maneskin nowy singiel mammamia
okładka singla

Måneskin właśnie podzielił się informacją o swoim nowym singlu. Utwór nosi tytuł Mammamia i zapowiada kontynuację albumu Teatro D’ira. Volume 1 oraz promuje europejską trasę koncertową Loud Kids On Tour, w którą zespół wyruszy już w przyszłym roku. Måneskin kręci sold out na sold oucie Paryż, Berlin, Rzym, Wiedeń, Warszawa – nieważne. Obecnie zdobycie biletów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →