Olivia Rodrigo, fot. mat. prom. Universal Music Polska

Mamy garść informacji o nowym albumie Olivii Rodrigo


24 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Olivia Rodrigo zdradziła, że ma już wymyślony tytuł dla swojego kolejnego wydawnictwa. Wiemy również, że ponownie łączy siły z Danem Nigro, współautorem Sour.

Olivia Rodrigo w rozmowie z magazynem Billboard

Piosenkarka i songwriterka powiedziała w wywiadzie, że bardzo cieszy się tworzeniem nowej muzyki. Wyznała również, że mimo sukcesu jej debiutanckiego albumu, wciąż pisze piosenki w swojej sypialni.

Mam już kilka piosenek na moją kolejną płytę. Wymyśliłam także tytuł. To naprawdę ekscytujące pomyśleć, ile nowych doświadczeń mnie czeka. Kocham pisać piosenki. Staram się nie nałożyć na siebie zbyt dużo presji… chcę teraz po prostu eksplorować i się dobrze bawić.

Gdy zapytano ją o kooperację z Danem Nigro, jej głównym współpracownikiem artystycznym przy albumie Sour, udzieliła następującej wypowiedzi:

Absolutnie uwielbiam pracować z Danem. Mamy razem świetny flow. Zawsze wymieniamy się pomysłami i rzeźbimy wspólnie w studiu. Szaleństwo związane z faktem, że Sour jest ogólnodostępne na całym świecie to coś, co naprawdę zbliżyło mnie i jego. Bardzo mu ufam i naprawdę podoba mi się muzyka, którą razem tworzymy.

Następnie artystka przeszła do wypowiedzi dotyczącej sukcesu, jaki osiągnął jej debiutancki album, zarówno komercyjnie, jak i wśród krytyków.

To na pewno zupełnie inne doświadczenie – pisanie drugiego albumu po tym, jak dobrze został odebrany pierwszy. Mimo wszystko większość mojej muzyki wciąż piszę w sypialni i wątpię, by to się miało kiedykolwiek zmienić. Pisanie piosenek zawsze będzie dla mnie głównym sposobem na wyrażanie swoich emocji.

Olivia Rodrigo – Sour – tracklista albumu

 1. Brutal
 2. Traitor
 3. Drivers License
 4. 1 Step Forward, 3 Steps Back
 5. Deja Vu
 6. Good 4 U
 7. Enough For You
 8. Happier
 9. Jealousy, Jealousy
 10. Favorite Crime
 11. Hope Ur Ok

Sour – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Lady Gaga ogłasza trasę. Nadciąga „Chromatica Ball”

Olivia Rodrigo zdradziła, że ma już wymyślony tytuł dla swojego kolejnego wydawnictwa. Wiemy również, że ponownie łączy siły z Danem Nigro, współautorem Sour. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →