fot. materiały prasowe

Lady Gaga ogłasza trasę. Nadciąga “Chromatica Ball”


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lady Gaga w kuluarach przygotowuje się do trasy koncertowej, które będzie promować jej najnowszy solowy album – Chromaticę. Czy gwiazda w ramach swego tournée zawita także do Polski?

Lady Gaga otwiera swój bankiet. Czas na Chromatica Ball

Ostatni solowy album artystki ukazał się w najgorętszym okresie pandemii – na początku maja 2020 roku, kiedy kulturowo nie działo się dosłownie nic. Nie funkcjonowały kina, nie odbywały się koncerty, a doświadczanie rozrywki na żywo stało się wspomnieniem. Chromatica dźwignęła jednak brzemię albumu wydanego w takich, a nie innych czasach. Podobnie jak Future Nostalgia Duy Lipy, After Hours The Weeknd, czy What’s Your Pleasure? Jessie Ware.

Niemniej jednak, koncertowy potencjał drzemiący w tej płycie wcale nie uleciał z mijającymi miesiącami, a Rain on Me, 911, czy Replay wciąż porwą do tańca tak samo, jak uczyniły to w dzień premiery. Czas nie zadziałał ani trochę na niekorzyść tego materiału, a Lady Gaga… po prostu wyczekiwała na właściwy moment.

Obostrzenia powoli zostają znoszone – dość istotne są przy tym sygnały z Niemiec, które bardzo długo obstawały przy twardych restrykcjach. Zakończyła się promocja House of Gucci, a zatem artystka może iść na swoje. W tym przypadku oznacza to nic innego, jak trasę koncertową.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Lady Gadze

Lady Gaga koncerty Polska data
okładka albumu Chromatica

A może by tak Open’er Festival?

Co prawda, ogłoszono już jedną popową headlinerkę i jest nią Dua Lipa, ale myślę, że target Open’er Festival nie pogardziłby możliwością zobaczenia Lady Gagi podczas wydarzenia. Oczywiście fanom najbardziej marzy się solowy koncert, aczkolwiek biorąc pod uwagę letnie daty Chromatica Ball, festiwal w Kosakowie jest całkiem prawdopodobną opcją.

Informacje o datach koncertów artystki pojawiły się na stronie last.fm i obejmują m.in. występy w Wielkiej Brytanii, Francji (już jest wydarzenie) oraz w Niemczech. Nie na tyle daleko, by w przypadku ominięcia Polski, zrezygnować z koncertu, choć oczywiście trzymamy kciuki, by wokalistka zawitała nad Wisłę.

Zamierzacie wybrać się na koncert artystki? Takiej okazji nie wolno przepuścić!

Lady Gaga koncerty Polska data chromatica ball
fot. last fm.

Lady Gaga, BLACKPINK – Sour Candy (Lyric Video)

Lady Gaga w kuluarach przygotowuje się do trasy koncertowej, które będzie promować jej najnowszy solowy album – Chromaticę. Czy gwiazda w ramach swego tournée zawita także do Polski? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →