Malik Montana rozbija bank. Raper zgarnął 10 Złotych i 6 Platynowych Płyt

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Malik Montana na pewno ma dziś szerszy uśmiech niż na co dzień. Raper w najnowszym notowaniu ZPAV zgarnął 10 złotych i 6 platynowych płyt. Co za wynik!

Złote i platynowe single

W najnowszym zestawieniu ZPAV dotyczącym sprzedaży oraz odtworzenia płyt i singli okazało się, że praktycznie cała lista składa się z utworów Malika Montany. Raper zgarnął bowiem 10 złotych, 3 platynowe, oraz 3 podwójnie platynowe płyty.

Malik Montana

Zapewne zastanawiacie się, jak Malik mógł zdobyć tyle wyróżnień, skoro na swoim koncie nie ma nawet tylu albumów. Otóż, jak pisałem na początku, zestawienie dotyczyło sprzedaży i odtworzeń singli.

Malik Montana

Kolorem złotym pokryły się chociażby takie single jak Who You Mam, Mówili, czy VVSNIKE. Natomiast podwójną platynę uzyskały Jagodzianki, Mówili, oraz Robię Yeah.

Malik Montana – Mówili

Malikowi w zdobyciu tak sporej ilości nagród nie przeszkodziła niedawna afera, w której raper został oskarżony o seksizm.

Ostatnim albumem Malika Montany jest Import/Export wydane w 2019 roku. Na krążku oprócz polskich raperów usłyszymy także gwiazdy niemieckiej sceny jak Haftbefehl, czy Milionair.

malik montana import/export
Malik Montana – Import/Export – okładka albumu

Jak przyznawane są Złote i Platynowe Płyty za single?

Złote i Platynowe Płyty za sprzedaż i odtworzenie singli przyznawane są przez Związek Producentów Audio Video. W przypadku singli sytuacja wygląda podobnie jak przy przyznawaniu wyróżnień za pełnoprawne albumy, jednak są małe różnice. Pełen regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

Natomiast najnowsze zestawienie ZPAV dotyczące sprzedaży oraz odtworzenia płyt i singli znajdziecie tutaj: Złote Płyty, Platynowe Płyty.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Malik Montana wystąpi na Mazury Hip Hop Festiwal 2021

Biletomat.pl
od 170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.