materiały prasowe

Macie ochotę na „Tańce hulańce”? Windu zaprasza do wspólnej zabawy


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Młody rzeszowski zawodnik, Windu, prezentuje kolejny singiel. Raper wkrótce wyda debiutancki materiał, którym przedstawi się szerszej społeczności.

Windu zachęca do wspólnego bujania

Polski rynek hip-hopowy cały czas powiększa się o kolejnych graczy. Jednym z nich jest, jeszcze nieznany szerszemu gronu, Windu, który od ponad roku publikuje solowe piosenki. Najnowsza z nich, Tańce hulańce, pojawiła się w sierpniu. W singlu wystąpiły także Sabina Skórska oraz Martyna Orzechowska w chórkach. Numerowi towarzyszy także teledysk od HX Shots, który zrealizowano w formie mastershota. Tańce hulańce to również pierwszy singiel promujący debiutancki krążek rapera z Rzeszowa.

Zobacz: BUHAJKLAN, czyli nowi zawodnicy INTERNAZIOMALI, pokazują, że Młody ma to razem z Żabsonem i Waimą

Utwór Tańce hulańce to track w letnim nastroju, który idealnie nadaje się do pobujania i tuptania na domówce. Choć treść numeru jest momentami bardzo beztroska i sielankowa, to wykonawca zapewnia, że jego album będzie bardzo różnorodny, jeśli chodzi o emocje, które nim kierowały podczas jego tworzenia.

– czytamy w informacji prasowej.

Windu – Tańce hulańce

Powyższy singiel nie jest tylko imprezowym bangerem. Windu określa go jako „osobisty hymn dobrego samopoczucia”. Intencją młodego rapera jest, aby jego odbiorcy zaczerpnęli energię, którą twórca stara się przekazać podczas ostatnich letnich dni.

Krążek, na którym znajdą się Tańce hulańce, ma się ukazać pod koniec tego roku. Choć Windu nie ma za sobą wsparcia wielkich wytwórni czy dużych liczb pod utworami, stara się mieć na uwadze wszelką krytykę.

Raper jest świadomy tego, że ma przed sobą do przejścia jeszcze kilka etapów jako artysta, jednak jest świadomy swojego potencjału i zamierza zrobić wszystko, co może, aby go wykorzystać. Artysta jest nastawiony pozytywnie do konstruktywnych sugestii, ponieważ dają mu szansę na szybszy progres.

– czytamy.

Młody rzeszowski zawodnik, Windu, prezentuje kolejny singiel. Raper wkrótce wyda debiutancki materiał, którym przedstawi się szerszej społeczności. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →