fot. CGM

Lizzo powraca w pełnej krasie. Odsłuch albumu “Special”


15 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lizzo po raz kolejny szokuje muzyczny świat. Czwarty album wokalistki – Special – prezentuje jej walkę z relacjami międzyludzkimi. Oto odsłuch najnowszego wydania artystki.

Lizzo powraca ze specjalnym wydaniem

Czwarty album studyjny Lizzo Special – już śmiga po streamingach. Krążek wyszedł dzisiaj, po tym, jak w zeszłym tygodniu wokalistka udostępniła długo wyczekiwaną listę utworów, które go zdobią.

Przeczytaj także: Lizzo oskarżono o niewrażliwość względem niepełnosprawnych. Raperka zmieniła wersy swojej piosenki

lizzo
Bryan Bedder/Getty Images

Ten 12-utworowy album zawiera takie hity, jak znany nam już About Damn Time i tytułowy Special. Na wydawnictwie pojawiły się także Grrrls, Break Up Twice i Everybody’s Gay.

About Damn Time zajmuje obecnie drugie miejsce na liście Billboard Hot 100 i pierwsze miejsce na liście Radio Songs.

Musiałam przejść przez życie i pozbyć się wielu rzeczy. Wiele się wydarzyło w relacjach międzyludzkich, wiele wydarzyło się na całym świecie i myślę, że musiałam to przetworzyć. Sposób, w jaki przetwarzam rzeczy, polega na pisaniu muzyki. Więc pisałam te piosenki, ale potem po prostu musiałam iść dalej, aż znalazłam swoje ulubione miejsce i to, co świat musiał za ich pomocą usłyszeć.

Chciałam też zrobić solidny album. Nie chciałam po prostu złożyć kilku singli lub przypadkowych piosenek, które uważałam za najfajniejsze. Chciałam zebrać razem prawdziwy materiał, żeby móc nagrać klasyczny album, ponieważ chcę tylko tworzyć klasykę. Lubię moją muzykę i chcę nadal ją lubić

– powiedziała w rozmowie z SiriusXM The Heat o nowym wydawnictwie wokalistka.

Lizzo – Special – tracklista albumu

 1. The Sign
 2. About Damn Time
 3. Grrrls
 4. 2 Be Loved (Am I Ready)
 5. I Love You Bitch
 6. Special
 7. Break Up Twice
 8. Everybody’s Gay
 9. Naked
 10. Birthday Girl
 11. If You Love Me
 12. Coldplay
 13. A Very Special Message From Lizzo

Odsłuch albumu Special

Lizzo po raz kolejny szokuje muzyczny świat. Czwarty album wokalistki – Special – prezentuje jej walkę z relacjami międzyludzkimi. Oto odsłuch najnowszego wydania artystki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →