materiały prasowe

Live Session Band prezentuje NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION w Poznaniu


05 lutego 2022

Podziel się newsem:

Już w przyszły weekend w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy event – NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION – o charakterze jam session poprzedzonego koncertami z wyjątkową, utalentowaną obsadą muzyczną. Nie może Was zabraknąć!

NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION

To już siódma odsłona niezwykłego cyklu imprez organizowanego przez DJ-a Piotra Kraśnera i poznański kolektyw Live Session Band. Tym razem odbędzie się on 11 lutego w klubie 2progi i będzie edycją specjalną, stanowiąc również oficjalną imprezę urodzinową pomysłodawcy i głównego organizatora. Rozkład jazdy prezentuje się następująco:

Timetable eventu

– DJ warm up
– support: CÓRY
– KONCERT GŁÓWNY: RR BRYGADA
+ Live Session Band
– JAM SESSION (scena otwarta)
– DJ after party

NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION
NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION, fot. Ptaki Studio

Obsada muzyczna

Każda edycja to występ innego hip-hopowego wykonawcy, któremu żywymi instrumentami akompaniuje zespół Live Session Band w składzie:

Grzegorz Tomkowski – syntezatory
Dawid Olendzki – piano, rhodes
Wojciech Doleżyczek – gitara
Paweł Kosicki – gitara basowa, synth bass
Piotr Kraśner – perkusja, elektronika

Tym razem główną gwiazdą będzie duet RR Brygada (Rafi i RY23), który wspierać będą wokalistki Aleksandra Śliwińska, Paulina Sujka i Joanna Majdak. Przed nimi natomiast jako support zagra zespół CÓRY w składzie Kasia Tontor i Natalia Hoffmann-Pawlak, które swoją twórczość określają jako soul&rap. Za prowadzenie imprezy odpowiedzialny będzie poznański raper Dawid „C-zet” Michalak. O profesjonalne nagłośnienie zadba Mikołaj Cielaszyk, a światłem i efektami specjalnymi zajmie się Arkadiusz Dobrychłop.

Przeczytaj także: Sobel i jego „Drobna zabawa” w kolejnej odsłonie Łysy Live Session

Już w przyszły weekend w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy event – NEO SOUL HIP-HOP LIVE SESSION – o charakterze jam session poprzedzonego koncertami z wyjątkową, utalentowaną obsadą muzyczną. Nie może Was zabraknąć! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: […]

NEO SOUL HIP - HOP LIVE SESSION w Poznaniu

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →