Live Nation odwołuje największe koncerty na świecie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Agencja koncertowa Live Nation odwołuje trasy koncertowe największych, światowych artystów. Wszystko przez zagrożenie wywołane koronawirusem.

Live Nation odwołuje koncerty największych gwiazd

Live Nation, największa agencja koncertowa na świecie, przekłada wszystkie wydarzenia muzyczne na dużą skalę, ze względu na obawy związane z koronawirusem. Ta decyzja wpłynie na setki koncertów najlepszych wykonawców, takich jak: Billie Eilish, Cher, Kiss, Post Malone, Tool, Lynyrd Skynyrd, Ricky Martin i Enrique Iglesias, Maren Morris czy Chris Stapleton.

Billie Eilish przekłada trasę koncertową

Póki co, ta decyzja dotyczyć będzie jedynie dużych wydarzeń zaplanowanych na marzec. Większość z nich prawdopodobnie będzie przełożona na inny termin, o czym będziemy informowani na bieżąco.

Odwołane koncerty Live Nation w Polsce

Na ten moment w Polsce został odwołany jeden koncert organizowany przez polski oddział Live Nation. Chodzi tu o występ Carlosa Santany, który miał się odbyć 17 marca w krakowskiej Tauron Arenie. Organizatorzy pracują nad znalezieniem nowej daty, zapewniając, że zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.

Informujemy, że koncert Carlosa Santany nie odbędzie się w planowanym terminie 17 marca. Liczba osób, które mogą uczestniczyć w tym koncercie przekracza 500 zatem jest ono objęte środkami zapobiegawczymi wprowadzonymi przez polski rząd. Bezpieczeństwo artystów, fanów i personelu jest naszym najwyższym priorytetem i będziemy nadal ściśle monitorować sytuację. Ciężko pracujemy, aby ustalić nową datę koncertu Carlosa Santany w podobnej lokalizacji – Twój bilet zachowuje ważność na nową datę koncertu.

Carlos Santana odwołuje koncert w Polsce

Sprawdź także: Lista odwołanych lub przeniesionych koncertów i festiwali w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: